بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
کارخانه تولید فروسیلیسیم شهرستان خمین به بهره برداری رسید

کارخانه تولید  فروسیلیسیم از زیر مجموعه شرکت پیام هونامیک در شهرک صنعتی شهرستان خمین به بهره برداری رسید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در این مراسم که مسوولان استانی و محلی حضور داشتند مصطفی آمره مدیر عامل گفت: کارخانه فروسیلیسیم خمین در زمینی به مساحت ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر با سرمایه گذاری ۸۵۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۲۰ نفر احداث شده است.

 وی افزود: این واحد صنعتی سالانه ظرفیت تولید ۱۲  هزارتن فروسیلیسیم و ۴۰ هزار تن میکرو سیلیکا و  صادرات به بازار های داخلی و بین المللی را داراست که سهم استان در تولید این ماده معدنی ۱۷ درصد است.

وی اضافه کرد:  ماده معدنی فرو سیلیسیم آلیاژی از آهن و سیلیس است که سهم سیلیسیم آن ۱۵ تا ۹۰ درصد متغیر بوده و در صنایع فولاد، چدن، ریخته گری و آلیاژ سازی کاربرد دارد.

وی اظهار داشت: این ماده معدنی مهم در صنایع فولاد برای اکسیژن زدایی و بهبود خواص مکانیکی آن کاربرد اساسی دارد.‌

آمره گفت: این واحد صنعتی دارای آزمایشگاه مجهز به آخرین تجهیزات و دستگاه از جمله سیستم آنالیز جذب اتمی بوده و ماده اولیه  سیلیس آن از دو معدن مستقر در استان مرکزی تامین می شود.

گفتنی است شرکا پیام هونامیک که این واحد صنعتی زیر مجموعه آن می باشد در سال ۹۰ تاسیس شده و زمینه فعالیت آن سرمایه گذاری در حوزه اکتشاف، استخراج ، بهره برداری و فر آوری  انواع مواد معدنی از جمله مس، طلا، آهن، کرومیت و ....‌ است.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share