بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران عنوان کرد:تعیین‌تکلیف اصناف تا پایان برنامه ششم

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران به برگزاری جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران اشاره و اظهار کرد: موضوع ساماندهی شهرک‌های صنعتی و صنوف غیرمجاز در این جلسه مطرح شد و تصمیم‌هایی در اجرای برنامه ششم توسعه در نهادهای میراث فرهنگی و صنعت و معدن گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، "شاهپور قنبری" گفت: در این جلسه ساماندهی ۱۱ شهرک صنعتی غیرمجاز فعال در استان تهران مورد بررسی قرار گرفت که در سال ۹۵ با مصوبه هیات‌وزیران برای ساماندهی آنها پیگیری‌هایی شده بود. همچنین در مرحله نخست ساماندهی ۸ شهرک صنعتی غیرمجاز مصوب شد تا با وضعیت موجود هماهنگ شوند و سایر اقدام‌هایی در جهت توسعه همین واحدهای موجود باشد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران تصریح کرد: در بخش واحدهای صنفی نیز درحال‌حاضر ۱۱۰ هزار واحد صنفی غیرمجاز در استان تهران فعال هستند و قرار است تا پایان برنامه ششم توسعه ساماندهی و موارد غیرمجاز نیز پروانه‌دار شوند.

قنبری گفت: مقرر شده است واحدهای آلاینده در تهران به نقاطی که جانمایی شده‌اند، منتقل شوند که از جمله این نقاط شهرک صنعتی شمس‌آباد است که بخشی از آن برای فعالیت واحدهای سنگ تزئینی و بخشی برای نمایشگاه سنگ استان جانمایی شده است. برای واحدهای فعال در صنعت پوشاک نیز شهرک صنعتی قرچک با ۳۵۰ هکتار مساحت پیش‌بینی شده و در این راستا، تفاهمنامه‌ای با اصناف و صنعت، معدن و تجارت منعقد شده است.بنابراین ساماندهی واحدهای صنفی تولیدی در شهرک‌های صنعتی زودتر از پایان برنامه ششم توسعه غیرممکن است.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share