بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تعیین تکلیف 9 فقره پرونده راکد در شهرک‌های صنعتی البرز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از طرح 9پرونده در جلسه هیات حل اختلاف و داوری شرکت شهرک‌های صنعتی البرز و تعیین تکلیف آن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز؛ جهانگیر شاهمرادی گفت: به منظور اجرای تکالیف قراردادی و عدم ایفای آنها از ناحیه برخی از متقاضیان، مستند به فصل(و) قراردادهای طرح تیپ حقوقی انتفاعی، تعداد 9 فقره پرونده اراضی راکد مطرح گردید که پس از بررسی و تبادل‌نظر‌تعداد 3 فقره فسخ قطعی، 5 مورد اعطای مهلت و یک مورد از دستور کار خارج شد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از طرح 15 پرونده در جلسه هیات حل اختلاف و داوری شرکت شهرک‌های صنعتی البرز و تعیین تکلیف آن خبر داد.
رییس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز بیان کرد: این واحد‌ها در شهرک‌های صنعتی استان مستقر بودند که با آزادسازی، این عرصه‌ها مجددا به متقاضیان سرمایه‌گذاری واگذار می شود.
وی تاکید کرد: از اولویت‌های ما در شهرک‌های صنعتی استان البرز باز پس‌گیری عرصه‌های راکد به چرخه صنعت استان است که این مهم از طریق مراجع قضایی و همچنین برگزاری جلسات حل اختلاف و داوری هر دو ماه یکبار به طورمنظم و مستمر با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به طور جد در حال پیگیری و اجرا است.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share