بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
80 درصد از واحدهای صنعتی شهرکها ی صنعتی تحت پوشش تصفیه خانه فاضلاب

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی عنوان کرد: 80 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی تحت پوشش تصفیه خانه فاضلاب صنعتی بوده و شبانه روز ظرفیت تصفیه حدود  14000متر مکعب فاضلاب ایجاد شده است  .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی ، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی قوچان1 بیان داشت : ساخت تصفیه خانه فاضلاب در شهرکها و نواحی صنعتی با هدف بهبود وضعیت زیست محیطی و جلوگیری از آلودگی  زیست محیطی انجام می شود .

وی تعداد8  شهرک صنعتی در استان را دارای تصفیه خانه فاضلاب صنعتی برشمرد.

مهدی زاده افزود: 2 تصفیه خانه در دست ساخت بوده و طراحی 2 تصفیه خانه دیگر انجام شده است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر شبکه فاضلاب 8 شهرک و ناحیه صنعتی به بهره برداری رسیده است، گفت : تا کنون ارزیابی زیست محیطی 6 شهرک و ناحیه صنعتی نیز انجام شده است.

وی برنامه های سال جدید را بهره برداری ازطرح ارتقاء 2 تصفیه خانه فاضلاب شهرکهای صنعتی توس و چرمشهر عنوان کرد و افزود : استقرار سیستم پایش آنلاین درتصفیه خانه های فاضلاب و استفاده مجدد از پساب تصفیه خانه ها نیز در دستورکار است.

وی تأکید کرد : مسئله آب در کشور بسیار جدی است بنابراین وجود تصفیه خانه های فاضلاب در شهرکها و نواحی صنعتی میتواند در مبحث آب گردانی و استفاده مجدد از آب ، مهم و حیاتی باشد.

مهدی زاده همچنین با اشاره به واگذاری امور نگهداری و بهره برداری  شماری از تصفیه خانه های فعال در شهرکهای صنعتی به شرکت های خدماتی گفت: با توجه به اینکه برای ساخت این تصفیه خانه سرمایه گذاری زیادی انجام شده و جزء سرمایه های شهرکهای صنعتی محسوب می شود بنابراین شرکتهای خدماتی باید ضمن کنترل آلایندگی واحدهای صنعتی با استفاده از نیروهای متخصص امور راهبری و بهره برداری از این امکانات را انجام دهند و شرکتهای شهرکهای صنعتی نیز بعنوان بخش حاکمیتی  نظارت دقیقی داشته باشند.

   1396/11/28

Rating: 0/10 ( 0 )
Share