بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
رفع نیازهای فناورانه گز بلداجی از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از رفع نیازهای فناورانه گز بلداجی استان چهار محال بختیاری از سوی این شرکت خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی،"مجید علیخواه" گفت: رسالت شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور ارائه خدمات کلینیکی به تمامی واحدهای صنعتی و تولیدی حوزه صنعت غذایی کشور است.

وی افزود: از برنامه ها و رویکردهای جدید ما اقدامات لازم در جهت رفع نیازهای فناورانه صنعت غذا با کمک مراکز علمی و دانشگاهی است و درهمین راستا نیازهای فناورانه گز بلداجی شناسایی و رفع شد.

علیخواه ادامه داد: در راستای رفع هر نیاز فناورانه، مطالعات طی فراخوانی به اطلاع کلیه واحدهای مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی کل کشور رسانده می شود تا پس از اعلام نیاز اقدامات بعدی و حضوری صورت پذیرد.

وی ابراز کرد: خدمات و ارائه آن برمبنای رویکردی جدید و با شناسایی هدفمند نیازهای فناورانه تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران انجام و از طریق شرکت‌های فناور شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور در حوزه صنایع کوچک انجام می پذیرد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیازهای فناورانه 16 استان کشور در حال رفع بوده که چهار مورد آن منجربه خروجی شده است.

 

 

   1396/11/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share