بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تأکید معاون استانداری تهران بر اعطای تسهیلات طرح های مصوب و در نوبت پرداخت تا ٥ اسفندماه

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدبا بررسی گزارش هریک از بانکها در خصوص تعهدات اعطای تسهیلات  گفت:حداقل تسهیلات ٥٠ درصد طرح های مصوب شده و در نوبت پرداخت تا تاریخ ٥ اسفندماه پرداخت شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران  و با حضور "شاهپور قنبری" رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی تهران و سایر اعضای ستاد در سالن جلسات استانداری تهران ،در راستای تأمین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام دارای پیشرفت فیزیکی بالای ٦٠ درصد در سال ٩٦ برگزار شد.

در این جلسه آخرین عملکرد بانک های استان در طرح رونق تولید و اعطای تسهیلات به واحدهای مختلف تولیدی ارائه شد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران با بررسی گزارش هریک از بانکها بر انجام تعهدات بانک ها در خصوص اعطای تسهیلات  حداقل ٥٠ درصد طرح های مصوب شده و در نوبت پرداخت تا تاریخ ٥ اسفندماه تأکید کرد.

وی با بیان اینکه فعالیت مرکزی بسیاری از شرکت ها و واحدهای تولیدی در استان تهران مستقر است و در سایر شهرستانها نیز فعال هستند گفت:پرداخت تسهیلات این شرکت ها از طریق استان تهران انجام می شود اما در آمار سایر شهرستانها ثبت می شوند.

 

   1396/11/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share