بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از طرح سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی ده فاضل نی ریز

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، در این مراسم که با حضور نماینده مردم شهرستان های نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی ،  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی فارس ، فرماندار و جمعی از مسولان نی ریز برگزارشد ، این واحد که با سرمایه گذاری 50درصدی سرمایه گذاران چینی راه اندازی شده، افتتاح شد.
معاون هماهنگی عمرانی استاندار فارس  در آیین بهره برداری ازواحد   کنستانتره کرومیت در شهرک صنعتی تنگ حنا نی ریز که با سرمایه گذاری  افزون بر یک و نیم میلیون دلار توسط سرمایه گذار چینی با مشارکت سرمایه گذار ایرانی ،  ساخته شده است، گفت: راه اندازی این بخش صنعتی اشتغال 30 نفر به صورت مستقیم و 50 نفر به طورغیر مستقیم در پی خواهد داشت.
عنایت الله رحیمی اظهار کرد: این واحد تولیدی، حلقه واسطه بین صنایع دیگر محسوب می شود و می تواند به رونق تولیدات صنایع پایین دستی و بالادستی کمک کند.
معاون فنی شرکت شهرک های صنعتی فارس نیز گفت:این واحد صنعتی در زمینی به مساحت ۱۴۵۰۰ متر مربع با مشارکت ۵۰ درصدی سرمایه گذار چینی ایجاد شده است.
پژمان انصاری افزود:با فعالیت این واحد که فراوری سنگ معدن و تبدیل به کنسانتره کرومیت رادر دستور کار دارد علاوه بر ایجاد اشتغال مستقیم 30نفر ،  تعداد ۶ معدن هم که درصد کرومیت آنها پایین بودوبه علت نبود فراوری مناسب، تعطیل  بودند راه اندازی و بالغ بر۴۰ نفر نیز از این محل مشغول به کار شده اند.
وی افزود: ساخت این مجتمع را اردیبهشت امسال ،سرمایه گذار چینی با استفاده از تجهیزات مدرن فرآوری آغاز کرد و با بهره برداری کامل از آن ظرفیت فرآوری روزانه بیش از ۳۰۰ تن سنگ معدن کرومیت و  100 تن کنسانتره را دارد.

   1396/11/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share