بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید استاندار فارس بر لزوم توجه به پایداری اشتغال واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی فارس

استاندار فارس، با اشاره به افتتاح طرح های مختلف صنعتی به مناسب های مختلف در کشور و استان گفت: آنچه که بعد از بهره برداری از این پروژه از اهمیت ویژه ای برخوردار است لزوم توجه به پایداری اشتغال و تداوم رونق این واحدها است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ، استاندار فارس در آیین افتتاح طرح های شهرک صنعتی بزرگ شیراز ، ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: امروز بعد از شروع به کار یک کارخانه یا واحد تولیدی که ایجاد اشتغالی را نیز به دنبال دارد، اگر به بازار، رونق و مشکلات آنها توجه نکنیم و آنها با رکود مواجه شوند نه تنها کار مثبتی انجام نشده بلکه در دیگر صنعتگران بدبینی و در مردم نیز ناامیدی ایجاد کرده ایم.

اسماعیل تبادار ادامه داد: تاکید می کنم که مسئولان در استان با فعالیت های اقتصادی که با تلاش آغاز می شود همراهی کنند و در کنار فعالان آنها باشند.

او اظهار کرد: البته خود فعالان اقتصادی هم بعد از نگاهی که به راه اندازی یک فعالیت و ایجاد اشتغال دارند، در ادامه باید به بازاریابی، رونق و پایداری آن فعالیت نگاه جدی تری داشته باشند.

استاندار فارس با اشاره به سرمایه گذاری های انجام شده در این استان گفت: ،بر اساس گزارش سازمان صنعت،معدن و تجارت  از ابتدای امسال تاکنون نزدیک به سه هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه صنعت در استان اتفاق افتاده که رقم بسیار مناسبی است.

تبادار اظهار کرد: یکی از دغدغه ها و نگرانی های اصلی مسئولان نظام و استان که در جلسه ها و بحث های مختلف همواره مطرح می شود بحث ایجاد اشتغال است که امیدواریم شرایط برای ایجاد فرصت های جدید شغلی بیش از گذشته فراهم شود.

وی افزود: بر همین اساس، از ابتدای حضورم در استان یکی از نکاتی که همواره بر آن تاکید داشتم بحث حمایت از سرمایه گذاران و در نظر گرفتن مشوق هایی برای سرمایه گذاری بود.

استاندارفارس،ضمن قدردانی از تمام صنعتگران و فعالان اقتصادی که با فعالیت خود زمینه ساز تولید، رونق اقتصادی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال می شود ادامه داد: همه ما به عنوان مسئولان باید همراه این عزیزان و با آنها در ارتباط باشیم و مشکلات و موانع پیش روی آنها را برطرف کنیم.

او گفت: امروز ایجاد حتی یک فرصت شغلی نیز برای ما مغتنم است و از هرگونه اقدام و فعالیتی که در این زمینه انجام می شود حمایت می کنیم.

وی بیان کرد: در کنار حمایت ها و اقدامات دولت در جهت فراهم کردن شرایط و زمینه برای سرمایه گذاری، باید از فعالیت های بخش خصوصی نیز حمایت و این بخش را تقویت کنیم تا روند ایجاد اشتغال سرعت و شتاب بیشتری گیرد.

 

 

   1396/11/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share