بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
با حضور استاندار مازندران؛ تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی جویبار افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی جویبار هم‌زمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر و با حضور استاندار مازندران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در مراسم افتتاح تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی جویبار که با حضور اسلامی استاندار و ادیانی نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد افزود: با توجه به مسائل زیست‌محیطی و حفاظت از محیط‌زیست، ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی، یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: ظرفیت کل پالایش این تصفیه‌خانه ۱۴۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز بوده که هم‌اکنون این تصفیه‌خانه با ظرفیت ۷۵۰ مترمکعب در شبانه‌روز اجراشده است.

موسوی بیان داشت: این طرح عمرانی بااعتبار ۲۵ میلیارد ریالی ساخته‌شده که هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی، 5 میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از محل منابع استانی و ۱۲ میلیارد ریال نیز از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون 14 تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، بیش از 8000 مترمکعب فاضلاب واحدهای تولیدی را در شبانه‌روز پالایش می‌کنند.

 

   1396/11/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share