بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی استان با سازمان بسیج علمی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل از امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک با سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل ، علی نظری شیخ احمد در جلسه مشترکی که با سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان برگزار شده بود گفت: این تفاهم نامه در راستای سیاستهای های ابلاغی مقام معظم رهبری از جمله سیاستهای اقتصادی مقاومتی و برای گسترش تقویت زمینه همکاری های مشترک منعقد شده است .

وی تصریح کرد : موضوع تفاهم نامه توسعه همکاری های فی مابین به منظور استفاده از ظرفیتهای طرفین در راستای ارائه خدمات و ایفای مسئولیتها در زمینه های زیر بنایی، علمی ، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، محیط زیست ،مشاور صنعتی ، پژوهشی ،کارگاهی ، تحقیقاتی وصنایع مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان می باشد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان به نحوه اجرای همکاری اشاره کرد و افزود : برای اجرای مفاد این تفاهم نامه کمیته راهبری متشکل از نمایندگان رسمی طرفین برگزار شده که وظیفه این کمیته بررسی راهکارهای بهینه مربوط به سیاست گذاری و اولویت بندی اهداف مشترک خواهد بود.

نظری شیخ احمد ادامه داد : مدت اعتبار این تفاهم نامه از زمان شروع همکاری مشترک دو سال می باشد که مقرر شده نمایندگان طرفین هر سه ماه یکبار گزارشی از پیشرفت همکاری و فعالیتهای انجام شده را اعلام کنند.

 وی هدف از  این همکاری مشترک را حمایت و ارتقاء صنایع کوچک اعلام کرد و افزود: طی این تفاهم نامه طرفین متعهد شده اند تا با اجرای برنامه های تعیین شده از سوی کمیته راهبری حمایت های لازم از صنایع مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان را انجام دهند.

 

 

   1396/11/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share