بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تعیین تکلیف 14 پرونده راکد در شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تعیین تکلیف زمین های صنعتی راکد در برخی شهرک ها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛ نشست هیأت حل اختلاف و داوری  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری؛ علیرضا شفیع زاده همچنین اظهار داشت: با توجه به هزینه هایی که دولت در مسیر آماده سازی زمین های شهرک ها و نواحی صنعتی متقبل می شود در صورتی که سرمایه گذار مطابق برنامه ی زمان بندی کارشناسی، نسبت به اخذ پروانه ی بهره برداری اقدام ننماید ؛ موضوع تعیین تکلیف زمین ها با تشکیل جلسات هیأت حل اختلاف و داوری بررسی و بر مبنای توضیحات متقاضی آرای قانونی و لازم الاجرا صادر می شود.

شفیع زاده افزود: بر همین اساس در نشست جاری 14 پرونده مربوط به زمین های صنعتی راکد با مساحتی قریب به 2  هکتار در شهرک های صنعتی شهرکرد، بن، گندمان، سامان 2 ،بروجن، تشنیز و فرادنبه  بررسی و به صدور رای منتهی شد.

وی گفت : آرای صادره شامل 9 رای استمهال و 5 رای فسخ قطعی است که با توجه به جایگاه قانونی هیات حل اختلاف و داوری لازم الاجرا است.

در حال حاضر 21 شهرک و ناحیه ی صنعتی به طور متوازن در شهرستان های مختلف استان چهارمحال و بختیاری آماده ی واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه گذاری است.

 

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share