بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از طرحهای اقتصاد مقاومتی خوشه کفش هیدج

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: 3 طرح خوشه کفش در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی در شهر هیدج به بهره برداری رسید .

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان،  ایرج احمدی با اعلام این خبر افزود: اولین مرکز طراحی و مدلسازی کفش یکی از این طرح ها می باشد که در آن طراحی شابلون، مشاوره، پیش کاری، پستایی سازی و برشکاری و مدلسازی و طراحی کفش انجام می گیرد.

وی با اشاره به اهیمت عملکرد خوشه ای در صنایع اظهار داشت: با توجه به اینکه در شهر هیدج بیش از 100 کارگاه تولید کفش با اشتغالزایی 1000 نفر مشغول فعالیت بودند و به نوعی می توان این شهر را قطب تولید کفش اسپرت و بچه گانه دانست لذا شرکت شهرکهای صنعتی با همکاری و همراهی تولید کنندگان کفش این شهر نسبت به تشکیل خوشه کفش هیدج اقدام کرد و هم اینک این خوشه در سال دوم فعالیت خود قرار دارد و فعالیت های موثری از جمله بازدید از نمایشگاههای مختلف، برگزاری دوره های آموزشی و برندسازی در این مدت انجام داده است.

احمدی با تاکید بر اینکه یافتن حلقه های مفقوده در هر صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: با توجه به این موضوع، اولین واحد لمینت سازی که از حلقه های مفقوده خوشه کفش به حساب می آید، در شهرک صنعتی هیدج به بهره برداری رسید.

وی افزود: با راه اندازی این واحد، مواد اولیه واحدهای فعال در حوزه کفش با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر تامین می شود.

همچنین در پایان یک واحد تولید کفش ماشینی در شهر هیدج نیز به بهره بردار رسید.

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share