بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بزرگترین کارخانه صنایع گالوانیزه غرب کشور، در شهرک صنعتی نوآوران زنجان به بهره برداری رسید

با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار زنجان و سایر مسئولان استان، شرکت گالوانیزه شمس در شهرک صنعتی نوآوران زنجان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، اسد اله درویش امیری استاندار زنجان در آئین افتتاح این شرکت با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال نیازمند بخش خصوصی هستیم، اظهار کرد: دهه فجر امسال 76 طرح با اعتباری بالغ بر 218 میلیارد تومان و 26 میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی افتتاح و به اشتغالزایی برای 1156 شغل انجامید.

وی با اشاره به افتتاح 563 پروژه با 358 میلیارد تومان در حوزه عمرانی ادامه داد: طی دهه فجر امسال 42 پروژه عمرانی وارد فاز اجرایی شده است.

مقام عالی دولت در استان افزود: در اجرای برنامه‌های برش استانی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که به جد توسط ریاست جمهوری دنبال می‌شود، در حوزه صنعت و تولید بر فعال شدن واحدهای تعطیلی استان متمرکز شده‌ایم.

درویش‌امیری خاطرنشان کرد: در حوزه صنعت و بر اساس برش استانی، امسال 8 واحد احیا و راه‌اندازی شده و از قبل آن 500 شغل جدید به حوز اشتغال اضافه شده است. یکی از واحدهای در شرف راه‌اندازی نیز چینی نور است که بیش از 1000 شغل به مشاغل موجود اضافه می‌کند.

استاندار زنجان تاکید کرد: چند واحد بزرگ و مهم بالای 90 درصد از کارهای‌شان انجام شده است، از جمله شرکت گلرنگ که پارسال با 40 میلیارد تومان سرمایه گذاری کلنگ‌زنی شد و 90 درصد پیشرفت دارد. فولاد البرز ناب آرش نیز یکی از بزرگ‌ترین واحدهایی است که چند سال بود شروع شده بود و با 800 میلیارد تومان در آینده‌ای نزدیک افتتاح خواهد شد.

وی یادآور شد: سهم اشتغال در حوزه آی‌تی و آی‌سی‌تی در زنجان 793 شغل پیش‌بینی شده بود که تاکنون 886 نفر مشغول به کار شده‌اند. علاوه بر این استان زنجان در تمایل برای سرمایه‌گذاری خارجی جزو 5 استان اول است و طی 10 ماهه اول امسال 231 میلیون دلار برای 4 طرح اقتصادی با اشتغالزایی برای 570 نفر هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان نیز در حاشه این مراسم اظهار داشت: شرکت گالوانیزه شمس در راستای پوشش‌دهی فلزات به روش غوطه‌وری در روی با ظرفیت 30 هزار تن در سال و میزان سرمایه‌گذاری 120 میلیارد ریال راه‌اندازی شده است.

امیر حمدنیا افزود: ارزش ماشین‌آلات این شرکت 50 میلیارد ریال و میزان تسهیلات اخذ شده از محل تسهیلات رونق اقتصادی بانک ملی 30 میلیارد ریال برآورد شده است.

به گفته مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، راه‌اندازی شرکت گالوانیزه شمس زنجان با 5000 مترمربع زیربنا و در مساحتی به متراژ 19 هزار و 142 متر مربع برای 50 نفر اشتغالزایی دارد و در شهرک صنعتی نوآوران استقرار دارد. شرکت گالوانیزه شمس زنجان بزرگ‌ترین واحد گالوانیزاسیون غرب کشور محسوب می‌شود.

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share