بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید هیات سرمایه گذاری ازکشورهای بلژیک وهلند بمنظور بررسی ظرفیت های شهرک صنعتی قیروکارزین برای سرمایه گذاری

هیات سرمایه گذاری ازکشورهای بلژیک وهلند بمنظور بررسی ظرفیت های شهرک صنعتی قیروکارزین برای سرمایه گذاری ،از این شهرک صنعتی بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در این بازدید که معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی فارس،کارشناسان دفتر امور اقتصادی و مرکز خدمات سرمایه گذاری استانداری فارس و نیز فرماندار و برخی مسولان شهرستان قیروکارزین حضورداشتند فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی برای هیات سرمایه گذاراروپایی تشریح شد.

معاون برنامه ریزی شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:این هیات سرمایه گذارمتقاضی راه اندازی نیروگاه 10مگاواتی با استفاده از فناوری های نوین انرژی خوشیدی هستند که در بازدید خود موقعیت این شهرک صنعتی را برای ایجاد طرح بررسی کردند.

مهران خاکساری با بیان اینکه هیات اروپایی  برای اجرای این طرح متقاضی 15هکتار زمین هستندگفت:برای واگذاری زمین به این سرمایه گذاران نهایت مساعدت و همکاری خواهد شدو از مشوق های سرمایه گذاری نیز بهره مند می شوند.

وی اضافه کرد:مقررشد این هیات سرمایه گذاری پس از اخذ مجوز از شرکت برق منطقه ای فارس درخواست خود را برای واگذاری زمین به شرکت شهرک های صنعتی ارائه دهند تا در کوتاهترین زمان،زمین مورد نظر به آنها تحویل داده شود.

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share