بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان: زمینه برای کاهش نرخ بیکاری در اندیمشک فراهم است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرستان اندیمشک دارای  ظرفیت های سرمایه گذاری بسیاری در زمینه گردشگری، کشاورزی، حمل و نقل، صنعت  است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در نشست بررسی فرصت های سرمایه گذاری شهرستان اندیمشک که با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر مسئولان این شهرستان در محل فرمانداری اندیمشک برگزار شد اظهار کرد: مزیت هایی مانند خاک حاصلخیز، شرایط مناسب برای پرورش شیلات، دامپروری، شهرک های گلخانه ای، دسترسی به شبکه سراسری راه آهن، فاصله کمتر از 3 کیلومتر با فرودگاه، وجود جاده های سراسری در این شهرستان، فعال بودن 2 شهرک و 1 ناحیه صنعتی، جاری بودن 3 رودخانه، جاذبه های گردشگری و غیره اندیمشک را تبدیل به یک دروازه طلایی برای ورود سرمایه گذاران کرده است.

وی بر لزوم شناسایی چالش ها در کنار فرصت ها تأکید کرد و افزود: باید چالش ها را شناخت و زمینه را برای تبدیل آنها به فرصت فراهم کرد، بطور مثال تشویق سرمایه گذاران نسبت به ورود به صنایع پایین دستی کشاورزی، دامپروری و معدن یکی از نگرش هایی است که بصورت عملیاتی، مدون و برنامه ریزی شده باید در دستور کار قرار گیرد.

محمدیان بیان کرد: مطابق آمار استخراج شده از مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری در شهرستان اندیمشک که دارای جمعیتی 171412 نفری است ، 18.2 درصد است که مطمئناً با تشریح ظرفیت ها و مزیت های سرمایه گذاری در این شهرستان، می توان این نرخ را کاهش داد.

در این نشست فرصت های سرمایه گذاری در تمامی حوزه های گردشگری، کشاورزی، حمل و نقل و صنعت تشریح و نگرش های کلی در راستای برنامه ریزی برای برگزاری همایش سراسری فرصت های سرمایه گذاری در شهرستان اندیمشک که در اسفندماه سال جاری برگزار می شود تبیین شد.

 

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share