بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از 12طرح صنعتی و عمرانی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور استاندار فارس

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر  با حضور استاندار فارس 12طرح صنعتی و عمرانی در شهرک صنعتی بزرگ  شیراز به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس،در این مراسم استاندار فارس با حضور در 4واحد صنعتی ، این طرح ها را بصورت مستقیم و سایر طرح ها را نیز غیر مستقیم افتتاح کرد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با اشاره به افتتاح 12طرح صنعتی و عمرانی در شهرک صنعتی بزرگ شیرازگفت:ازاین تعداد11طرح صنعتی و یک طرح عمرانی است که برای اجرای آنها بیش از 560میلیارد ریال هزینه شده است.

احد فتوحی با اشاره به افتتاح 11واحد صنعتی گفت:برای اجرای این واحد ها افزود:با بهره برداری ازاین واحد ها که برای راه اندازی انها بیش از 500میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی انجام شده برای 220نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی از مهمترین این واحد ها بزرگترین مجموعه صنعتی تولید رزین جنوب کشور  با ظرفیت 40هزارتن و اشتغال 40نفر ، بزرگترین و مجهزترین واحد تولیدی بتن و قطعات بتنی استاندارد فارس با ظرفیت 350هزارتن در سال و اشغالزایی 22نفر ، مجموعه صنعتی تولید شیرآلات بهداشتی و اهرمی با ظرفیت تولید 50هزار عدد در سال و اشتغالزایی 23نفر و واحد برش و بسته بندی انواع کاغذ با ظرفیت 3هزارتن و اشتغال 14نفر اعلام کرد و گفت:این واحد ها بصورت مستقیم و باحضور استاندار فارس به بهره برداری رسیدند.

فتوحی در ادامه با اشاره دیگر واحد هایی که همزمان با این واحد ها به بهره برداری رسیدندگفت:این واحد ها شامل واحد صنعتی تولید پودر ژله با ظرفیت 16100تن درسال،واحد  تولیدی  انواع لباس فرم باظرفیت 130هزارعدد درسال، واحد تولیدی کاشی پخت سوم باظرفیت 1500تن، واحد صنعتی پری فرم باظرفیت1500تن درسال، مجموعه صنعتی تولید انواع الکترود جوشکاری باظرفیت 20هزارتن ، واحد تولید انواع هواساز و سامانه های تهوبه با ظرفیت 50دستگاه و مجموعه صنعتی تولید انواع لوله استیل بادرز جوش باظرفیت 100تن اعلام کرد.

وی همچنین از افتتاح مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی با ظرفیت 1500مترمکعب در شبانه روز خبر داد و گفت:این ظرح با اعتبار 60میلیارد ریال انجام شده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه از واگذاری زمین در 61شهرک و ناحیه صنعتی در استان خبر داد وگفت:تاکنون بیش از 5600قرارداد سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی فارس منعقد و بیش از 2700واحد بهره بردار با اشتغال افزون بر 32هزارنفر درمرحله فعالیت و تولید هستند.

فتوحی در ادامه با اشاره به اجرایی شدن دستور استاندار فارس در زمینه اختصاص مشوق های سرمایه گذاری در41 شهرک ها و ناحیه  صنعتی استان گفت:با اعمال این مشوق ها که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال انجام شده،شاهد جهش در سرمایه گذاری های جدید  در شهرک های صنعتی هستیم .

وی افزود:از ابتدای امسال تاکنون بیش از 224قرارداد جدید سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی فارس منعقد شده که در مقایسه با سال گذشته دو برابر رشد داشته است که نوید بخش ایجاد اشتغال و رونق تولید و صنعت خواهد بود.

وی همچنین فعال سازی واحد های راکد و به ظرفیت رسانی واحد های نیمه ظرفیت را از دیگر برنامه ها اعلام کرد وگفت:حدود 500واحد راکد یا ظرفیت پایین شناسایی و پایش شده که برنامه ریزی برای فعال سازی یا به  ظرفیت رسانی کامل انجام و تاکنون.  56 واحد راکد در پنج ماه اخیر به چرخه تولید بازگشته است.

 
 
   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share