بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از واحدهای صنعتی کوچک و طرح‌های کارآفرینی با صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: حمایت از واحدهای صنعتی کوچک و طرح های کارآفرینی توسط صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی قوچان2،افزود: به همه بخش های تولیدی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی توجه ویژه شده و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت های دولت تدبیر و امید ازصنعتگران، مشوق های مختلف برای پیشرفت واحدهای صنعتی و تولیدی ارائه می شود.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک، خدمات لازم در خصوص ارائه ضمانت نامه های اعتباری به واحدهای متقاضی صنعتی و تولیدی در وجه بانک های عامل در جهت اخذ تسهیلات سرمایه ثابت و در گردش مورد نیاز واحدهای مذکور را انجام می دهد که این امر منجر به تسهیل در تامین وثایق و همچنین افزایش راندمان تولید و اشتغال در واحدهای صنعتی شده است.

وی تأکید کرد: ایجاد انگیزه و توان رقابتی واحدهای صنعتی و تولیدی، از مهمترین اهداف ما در جهت افزایش تولید و اشتغال و رسیدن به رونق اقتصادی بیشتر است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: با حمایت های دولت تدبیر و امید و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شرایط مناسبی برای توسعه اقتصادی واحدها با بازارهای صادراتی فراهم شده و همه باید از این فضای ایجاد شده به نحو مطلوب استفاده و بهره برداری کنند.

 

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share