بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست هم اندیشی هیأت مدیره شهرک صنعتی قوچان

نشست هم اندیشی اعضای هیأت مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی قوچان با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست، گفت : با حمایت دولت تدبیر و امید،زیرساخت ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با برنامه ریزی در حال انجام و به همین منظور نشستهای خوبی با مسئولان استانی صورت پذیرفته است.

وی با توجه به جایگاه حوزه صنعت در رشد و توسعه استان افزود:در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مسائل مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مشکلات شهرک ایفا کنید تا شاهد رونق بیش از پیش استان باشیم.

مهدی زاده مقدم ادامه داد:واگذاری شهرک‌های صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم کرده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرک‌های صنعتی با دقت تر عمل کنند.

وی عنوان کرد: ارتقای کمیت و کیفیت تولید داخلی، فعال سازی واحدهای تولیدی، رشد سرمایه گذاری و افزایش صادرات واحدهای تولیدی و صنعتی از جمله مهم ترین اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی در راستای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی است.

مهدی زاده مقدم درخصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت های خدماتی بیان داشت: بیان انتظارات متقابل، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: این شهرک فضای مناسبی برای کسب و کار دارد و در حال حاضربا استقرار 64 واحد صنعتی بهره برداری شده و بالغ بر 1هزار و 333 نفر مشغول به کاراست.

وی در پایان گفت: توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان می تواند به ایجاد اشتغال پایدار و مولد و حفظ اشتغال موجود که دغدغه همه خدمتگزاران نظام است، منجر شود.

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share