بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
همزمان با سفر مقام عالی وزارت صنعت: دو طرح بزرگ در شهرک صنعتی مامونیه استان مرکزی به بهره برداری رسید

  همزمان با هفتمین روز از ایام دهه فجر در سفر یکروزه  وزیر صنعت معدن تجارت و معاون فنی سازمان  صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران دو طرح بزرگ صنعتی در شهرک صنعتی مامونیه شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره برداری رسید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در این مراسم که استاندار و مسوولان اجرایی استان نیز حضور داشتند مصطفی آمره مدیر عامل شرکت گفت: این طرح ها شامل بهره برداری از شرکت طبیعت سبز میهن زرندیه تولید کننده انواع روغن مایع و چای های کیسه ای است  که در زمینی به مساحت ۹۲ هزار و ۷۱۷ مترمربع و زیر بنای ۷ هزار و ۳۸۸ متر با ظرفیت تولید سالیانه ۴۸۹ هزار و ۷۰۰ تن احداث شده است.

وی افزود: سرمایه گذاری این  واحد صنعتی ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال شامل ۵۵ میلیون یورو سرمایه ارزی و ۳۰۰ میلیارد ریال،  ریالی است که دارای ۱۷۰ نفر اشتغال می باشد که به ۴۰۰ نفر هم قابل افزایش است.

وی در ادامه اضافه کرد: همچنین در این سفر واحد صنعتی پترو پاک مشرق زمین نیز در این شهرک با سرمایه گذاری یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال شامل ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار ریالی و ۳۳ میلیون یورو ارزی  به بهره داری  رسید که زمینه اشتغال ۸۰ نفر را فراهم کرده که به ۹۰ نفر هم با ظرفیت کامل می رسد.

وی اظهار داشت: این شرکت در زمینی به مساحت ۳۳ هزار مترمربع با زیر بنای ۱۱ هزار و ۵۵۰ متر ساخته شده که ظرفیت تولید سالیانه یکصد هزار تن انواع پلی استایرن معمولی و پلی استایرن مقاوم در برابر زلزله را دارا می باشد .

گفتنی است شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت و هیات همراه در بدو ورود به شهرستان مامونیه  با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با اهدای شاخ گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share