بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید رییس کل دادگستری استان از شهرک صنعتی شماره (1) خرم آباد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از بازدید رییس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان و جمعی از مسولین قضایی از سطح شهرک صنعتی شماره (1) خرم آباد و دو واحد صنعتی مستقر در این شهرک، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، پس از بازدید از دو واحد صنعتی های لنت تولید کننده لنت ترمز و شرکت خرمان تولید کننده داروهای گیاهی جلسه ای نیز در محل شهرک با حضور رییس دادگستری، دادستان، رییس کل دادگاههای عمومی استان، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی و همچنین تعدادی از صنعتگران شهرک صنعتی شماره 1خرم آباد تشکیل شد.

 رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان اظهار داشت: حضور دستگاه قضایی در شهرکها و بازدید از واحدهای صنعتی و آشنایی این دستگاه با مشکلات آنها و از نزدیک در جریان قرار گرفتن امور و مسائل آنها از مزیت خوبی برخوردار می باشد.

 وی گفت: این بازدید در راستای حل مشکل واحدهای صنعتی تحت تملک بانکها به عمل آمد، که امیدواریم با همکاری دستگاه‌ها و مدیران بانک‌ها واحدهای صنعتی که تحت تملک و جانشینی بانک‌ها درآمده است را مجددا به مدیران خود واحدها برگردانده تا مجددا فعال شوند.

  بدری رییس کل دادگستری استان لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: همه تلاش ما از بین بردن موانع و تهدیدهای بر سر راه واحدهای صنعتی می باشد که یکی از این موانع تملک واحدهای صنعتی توسط بانکها است چرا که پس از تملک واحد صنعتی توسط بانک تولید متوقف می شود بنابراین بانکها برای تملک واحدهای صنعتی باید برنامه ارائه نمایند.

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share