بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید استاندار ایلام از ناحیه صنعتی شباب همزمان با دهه مبارک فجر

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت: استاندار ایلام در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و بسته حمایتی دولت دوازدهم در حوزه صنعت و تولید و همزمان با دهه مبارک فجر از ناحیه صنعتی شباب بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی افزود: استاندار ایلام در این برنامه ضمن افتتاح پروژه خط انتقال برق دو مداره  ناحیه صنعتی شباب از طرح های کوشاب غرب و فولادگستر آتنا و واحد تولیدی رشدکار سرابله دیدن کرد و در جریان مسائل و مشکلات صاحبان این واحدها قرار گرفت.

دارایی اظهار داشت: واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال استان در راستای بسته حمایتی خروج از رکود دولت و با حمایت بانک های عامل پس از صدور مجوز و موافقت ستاد تسهیل سرمایه گذاری استان، متقاضیان دریافت تسهیلات برای احیا و رونق واحد تولیدی خود به بانک عامل معرفی می شود.

قاسم سلیمانی دشتکی در بازدید از ناحیه صنعتی شباب گفت: طرح کوشاب غرب آماده افتتاح است و و کارخانه فولادگستر آتنا نیز در نیمه اول سال آینده افتتاح خواهد شد.

وی در جمع مسئولان شرکت شهرک های صنعتی استان آغاز بکار این دو طرح را عاملی مهم در توسعه و رونق اقتصادی چرداول برشمرد و افزود: اصولا وجود این چنین طرح ها و کارخانه های بزرگی در هر منطقه ای ضمن اشتغال زایی و رونق تولید باعث می شود به همراه آن تکنولوژی‌های جدید و به طبع آن کارخانجات دیگر برای تولید مواد مورد نیاز طرح های اعلام شده ایجاد گردد و این روند تولید ثروت و رونق اقتصادی را در بر خواهد داشت.

سلیمانی دشتکی ضمن رضایتمندی از وضعیت شهرکها و نواحی صنعتی استان ایلام و شهرستان چرداول تاکید داشت: آینده ی اقتصادی استان ایلام بسیار روشن و امیدوار کننده است و با خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید می توان با رونق تولید و صنعت زمینه بکارگیری و فعالیت جوانان و تحصیلکرده ها ی دانشگاهی را در این نواحی صنعتی فراهم کرد.

استاندار ایلام در ادامه گفت: دولت عزم و اراده خود را برای اعتلای اقتصاد کشور بکاربرده و رویکرد مثبت دولت آینده ی روشن را برای رفع مشکلات اقتصادی کشور در پیش گرفته است.

در این بازدید معاون عمرانی استانداری ایلام، فرماندار و امام جمعه چرداول، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و مدیران دستگاههای اجرای استان با همراهی استاندار ایلام از ناحیه صنعتی شباب دیدن کردند.

 

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share