بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح فاز توسعه واحد صنعتی قلم مو سازی نجاریه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از افتتاح فاز توسعه واحد صنعتی قلم مو سازی مستقر در شهرک صنعتی شماره (1) خرم آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، مراسم افتتاحیه فاز توسعه واحد صنعتی قلم مو سازی مستقر در شهرک صنعتی شماره (1) خرم آباد همزمان با ایام مبارک دهه فجر با حضور خانم دکتر لک معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، فرماندار شهرستان پلدختر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان و هیات همراه و جمعی از صنعتگران و مدیران واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اظهار داشت: پس از افتتاح و بهره برداری از چند طرح در شهرستان پلدختر و فاز نخست کارخانه تابان گچ پلدختر فاز توسعه واحد صنعتی قلم مو سازی نجاریه مستقر در شهرک صنعتی شماره (1) خرم آباد نیز به بهره برداری رسید.

 بختیار رازانی گفت: فاز نخست این واحد صنعتی در زمینی با زیربنای 2365 مترمربع احداث شده و با سرمایه گذاری 5800 میلیون ریال در سال 1376 با اشتغال 50 نفر به بهره برداری رسیده است که انواع محصولات نقاشی هنری و غیر هنری را تولید می نماید.

 وی تصریح کرد: همچنین فاز دوم این واحد صنعتی در زمینی با مساحت 2000 متر مربع و سرمایه گذاری 15 میلیارد ریال که از این میزان 4 میلیار ریال از محل طرح رونق با عاملیت بانک سپه و با اشتغالزایی 25 نفر دیگر به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان افزود: شهرک صنعتی شماره (1) خرم آباد یکی از قدیمی ترین شهرکهای صنعتی استان است که تقریباً تمامی زیر ساخت های تعریف شده از جمله تصفیه خانه صنعتی، خودرو و ایستگاه آتش نشانی، شبکه گاز، فیبر نوری را دارا می باشد و همچنین شهرک مذکور دارای سند تفکیکی جهت واحدهای صنعتی واجد شرایط مستقر در این شهرک می باشد.

 

   1396/11/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share