بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از طرح های گازرسانی و تامین آب شهرک صنعتی پاسارگاد

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر2طرح عمرانی در شهرک صنعتی پاسارگاد به بهره‌برداری رسید.پ


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس ، در این مراسم که با حضورمعاون سیاسی امنیتی استانداری فارس، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس، نماینده مردم شهرستان های مرودشت،ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان پاسارگاد برگزار شد طرح های  گازرسانی و تامین آب این شهرک صنعتی به بهره برداری رسید .


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این مراسم گفت این طرح  هابا اعتباری افزون بر63 میلیارد ریال  اجرا شده است.
احد فتوحی افزود: طرح گازرسانی به شهرک صنعتی پاسارگاد در دوبخش اجرای خط انتقال گاز به طول 9کیلومتر و اجرای شبکه داخلی به طول 7کیلومتر اجرا شده است .


وی افزود :طرح انتقال گاز با ایجاد دو ایستگاه تقویت فشار با اعتبار افزون بر56میلیارد ریال توسط شرکت گازفارس و طرح شبکه داخلی نیز با اعتباری افزون بر 4میلیارد ریال  از محل اعتبارات شرکت شهرک های صنعتی انجام شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس تصریح کرد:با بهره برداری از این طرح تامین ظرفیت  60پوندفشار گازبرای واحد های صنعتی فراهم که با اجرای طرح احداث ایستگاه tbsدر آینده ، این ظرفیت به.    متر مکعب افزایش می یابد 250پوند افزایش می یابد.


وی همچنین با اشاره به اجرای طرح تامین آب گفت:این طرح با اعتبار2.5میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت شهرک های صنعتی فارس انجام و ظرفیت تامین پایدار10لیتر برثانیه فراهم شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس،در ادامه با بیان اینکه در سال های اخیر بیش از 50میلیارد ریال برای توسعه و اجرای زیرساخت ها در این شهرک صنعتی هزینه شده است گفت:شهرک صنعتی پاسارگاد دارای تمامی امکانات زیرساختی است و آماده جذب سرمایه گذار است.


فتوحی افزود:طرح های آسفالت ، روشنایی و فضای سبز نیز با انتخاب پیمانکار بزودی اجرایی می شود

.
وی افزود:ابن شهرک صنعتی با مساحت 50هکتارظرفیت استقرار 160واحد با اشتغال بیش از 800نفررادارد که تاکنون 16قراردادسرمایه گذاری با متقاضیان منعقد و 2واحد نیز با ظرفیت 35نفر در مرحله بهره برداری است.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه با اشاره به اختصاص مشوق های ویژه سرمایه گذاری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت:سهم پرداخت نقدی قیمت واگذاری زمین در این شهرک صنعتی به 10درصد با اقساط42ماهه درنظر گرفته شده و چنانچه سرمایه گذاران بتوانند براساس برنامه زمان بندی شده نسبت به ایجاد تولید و اشتغال اقدام کنند از مشوق 60درصدی بهره مند می شوند.

   1396/11/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share