بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
سرمایه گذاری های معطوف به صادرات، رمز موفقیت خواهد بود

محسن مهرعلیزاده در مراسم افتتاح همزمان ۲۰۶ طرح بخش کشاورزی استان در شهرک صنعتی موچه خورت با بیان نقش صادرات غیر نفتی در ایجاد اشتغال و ایجاد اشتغال پایدار در کشور اظهارداشت: باید نگاه صادرات محور در تولید محصولات داشته باشیم چرا که سرمایه گذاری های معطوف به صادرات رمز موفقیت ما خواهد بود.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، استاندار اصفهان با حضور در شرکت فرآوری محصولات کشاورزی سنجابک واقع درشهرک صنعتی مورچه خورت، با اشاره به رویکرد این شرکت در افزایش تولید و صادرات، اظهارداشت: تولید محصولات کشاورزی با توجه به کم آبی موجود با مشکل مواجه است و لیکن با توجه به سابقه ی فعالیت های کشاورزی در این مناطق، انجام اینگونه اقدامات با برنامه ریزی های خاص به خوبی امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: با فعالیت های مطلوب سازمان جهادکشاورزی و شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در مجموع از سال گذشته تاکنون ۸۰۰ میلیارد تومان در این زمینه ها سرمایه گذاری شده است.

محسن مهر علیزاده فعالیت هایی از قبیل صنایع تبدیلی و صنایع بسته بندی را ارزشمند خواند و افزود: باید به سمت فعالیت هایی حرکت کنیم که با شرایط کم آبی سازگاری داشته باشد و براساس آن برنامه ریزی نماییم.

مهرعلیزاده با تاکید بر اینکه باید نگاهی صادرات محور در تولید محصولات داشته باشیم افزود: افزایش اشتغال و
 ارز آوری از نیازهای امروز استان و کشور بشمار می رود و با اینگونه اقدامات بخشی از نیازهای ارزی کشور نیز تامین خواهد شد.

وی با بیان اینکه اقتصاد در یک سیکل محدود موفقیت قطعی نخواهد داشت، تصریح کرد: اقتصاد زمانی که در یک سیکل آزاد باشد و با بیرون ارتباط داشته باشد و تبادل ارز و کالا صورت گیرد می تواند به رونق هرچه بیشترکمک کند.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه باید از سرمایه گذاری در استان حمایت شود؛ افزود: سرمایه گذاری های معطوف به صادرات رمز موفقیت ما خواهد بود.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان نیز در حاشیه افتتاح شرکت صداقت فروزان ایرانیان تولید کننده آجیل و خشکبار صادراتی گفت: این شرکت با سرمایه گذاری 1000 میلیارد ریال و اشتغالزایی 500 نفر توسط بخش خصوصی در شهرک صنعتی مورچه خورت احداث شده است.

محمد جواد بگی تولید صادرات محور و رقابت پذیر را شرط بقای شرکت های تولیدی و صنعتی کشور در فضای رقابتی امروزی دانست و تاکید کرد:  توسعه بازارهای صادراتی و بین المللی علاوه بر ارز آوری برای کشور، می تواند بازار مناسبی برای بخش های تولیدی کشور ایجاد نموده و سبب افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش تولید و کاهش بهای تمام شده محصول گردد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در ادامه ازحمایت ویژه این شرکت از واحدهای تولیدی صادرات محور، رقابت پذیر و دانش بنیان مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.  

 

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share