بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از تولید و سرمایه گذاری، گام مهمی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از اشتغال پایدار است

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در مراسم افتتاح واحد «نوید بافت چهلستون» مستقر در شهرک صنعتی جی، حمایت از تولید و سرمایه گذاری را گام مهمی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از اشتغال داخلی دانست و از اهتمام ویژه این شرکت به حمایت از سرمایه گذاری های مولد بخش خصوصی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، محمد جواد بگی با اشاره به با اشتغال زایی بیش از  ۰ ۵ نفر در این شرکت با سرمایه گذاری بالغ بر300 میلیارد ریال تصریح کرد:  به منظور اشتغالزایی مناسب برای جوانان و ارتقاء سطح معیشتی شهروندان ناگزیر به حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی و بهبود فضای کسب و کار در کشور و استان هستیم.

وی کارآفرینان بخش خصوص را موتورهای اصلی ایجاد اشتغال پایدار در کشور دانست و تاکید کرد: بخش های دولتی و حاکمیتی و نظام بانکی کشور باید با ایجاد بسترهای مناسب، زمینه فعالیت این کارآفرینان را فراهم نمایند تا در بلند مدت شاهد توسعه تولید و اشتغال و همچنین افزایش سطح معیشت شهروندان باشیم.

لازم به ذکر است واحد نوید بافت چهلستون در ایام ا... دهه فجر و با حضور رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان، معاون اقتصادی استاندار ، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان  و جمعی از مسئولین استان  به بهره برداری  رسید.

 

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share