بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری دوره آموزش مناقصات ویژه اعضای کمیسیون مناقصات شهرک‌های صنعتی

دوره آموزش مباحث مرتبط با مناقصات ویژه اعضای کمیسیون برگزاری مناقصات و اعضای کمیته فنی و بازرگانی شرکت شهرک‌های صنعتی استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی به میزبانی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم"در این نشست،اظهار کرد: با توجه به اینکه بخش زیادی از فعالیت­های اقتصادی دولتی از طریق مناقصه انجام می شود، باید ایجاد فرصت برابر برای همه عرضه کنندگان کالاها و خدمات جهت رقابتی سالم برای دسترسی به کالاها و خدمات مورد نیاز با کیفیت و قیمت مناسب، فرآیند خرید اجرا و انجام شود.

وی با اشاره به اهمیت مناقصات، افزود: باید ضوابط و قوانین و مقررات مسائل مختلف بخصوص برگزاری مناقصات بصورت مستمر بررسی و بروز شود، در همین راستا و در جهت تحقق اهداف آموزشی این دوره برگزار شد.

  مهدی زاده مقدم ادامه داد: در این دوره مباحث مختلف اجرای مناقصه، امور پیمان ها و قراردادها، قوانین و مقررات و انجام عملیات پیمانکاری از مهمترین مطالب مهم است که آموزش داده شد.

وی عنوان کرد: همچنین از دیگر مباحث مطرح شده بررسی کمیسیون مناقصات و صلاحیت ها، اهم نکات حائزاهمیت درآمد و پروژه ها، بازگشایی ها، اخذ مجوز های برگزاری مناقصات، انحصارات، ارزیابی ها،بررسی شکلی مناقصات و طبقه بندی آن،مناقصات محدود، مناقصات عام،تضمین مناقصات، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و مدت اعتبار پیشنهادات، در این دوره است.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: آموزش نقش مهم و راهبردی در فعالیت های اقتصادی دارد به همین جهت ارائه آموزش در زمینه های مختلف با نیازسنجی که صورت پذیرفته بصورت مستمر انجام می شود.

وی در پایان گفت: در این دوره آموزشی دو روزه آخرین قوانین و مقررات و مطالب مرتبط با برگزاری مناقصات ارائه می شود.

 

 

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share