بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
با حضور معاون وزیر خط تولید ماشین لباسشویی در شهرک صنعتی کاسپین به بهره برداری رسید

همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ،"  سید ضیاالدین شجاعی‌برهان " قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح خط تولید یک واحد تولیدی در شهرک کاسپین اظهار داشت: چندین سال است که از تولید ملی صحبت می‌شود که به نتیجه نرسیدن این تلاش‌ها نشان از توجه نکردن به این موضوع است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب بارها مسئله اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند و تا زمانی که نخواهیم از تولید ملی خود استفاده کنیم به جایی نخواهیم رسید.

شجاعی‌برهان تأکید کرد: ما باید به تولید فعلی اعتماد کنیم و در راه ارتقای آن تلاش کنیم برای دستیابی به این هدف لازم است همه با هم همت کنیم و از تولید ملی حمایت کنیم.

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان متذکر شد: دولت وظیفه دارد برای حل مسائل معیشت مردم اقدام کند این امر تنها با اتحاد و همدلی و اتکا به تولیدات داخلی میسر خواهد شد.

قابل ذکر است "شرکت زرین نمای کاسپین " تولید کننده ماشین لباسشویی با برند هایسنس با سرمایه گذاری ۲۲۰ میلیارد ریال و اشتغال ۸۵ نفر در شهرک صنعتی کاسپین مستقر می باشد.

گفتنی است در این مراسم سید ضیاالدین شجاعی برهان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت را "محمدرضا نجفی"  مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی و شکایات وزارت صنعت، نمایندگان مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، معاون اقتصادی استاندار، فرماندار آبیک، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی و جمعی از مدیران اقتصادی استان و شهرستان آبیک همراهی میکردند

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share