بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر

به مناسبت دهه مبارک فجر، با حضور سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، تصفیه خانه فاضلاب ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت : امید است با افتتاح وبهره برداری از این پروژه ها گامی مناسب در جهت رشد وتعالی صنعت استان برداریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان  ، نماینده مردم رضوانشهر ، تالش ، ماسال ، فرماندار رضوانشهر ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی گیلان تصفیه خانه فاضلاب ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر به بهره برداری رسید .

سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با توجه به قرار گرفتن در ایام الله دهه مبارک فجر گفت : دهه فجر تجلی اوج وحدت، همدلی و انسجام ملت ایران است . ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی با تشخیص به موقع شرایط حضور پرشوری در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن خواهند داشت و پاسخ محکمی به یاوه‌گویی دشمنان می‌دهند.

وی با اشاره  به پتانسیل های موجود درگیلان اظهار داشت :اجرای زیر ساختها در شهرکها ونواحی صنعتی، موجب پویایی و فعال شدن شهرک ها ونواحی صنعتی میگردد و این مسئله باعث ایجاد رغبت در بین سرمایه گزاران ، جهت سرمایه گذاری،تولید واشتغال در استان خواهد بود .

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان عنوان کرد: اقتدار، عزت و شکوه ایران اسلامی مرهون دستاوردهای انقلاب اسلامی است .

شهیدی گفت : امید است با افتتاح وبهره برداری از این پروژه ها گامی مناسب در جهت رشد وتعالی صنعت استان برداریم.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در آئین بهره برداری از این تصفیه خانه گفت: ظرفیت این تصفیه خانه 80 مترمکعب فاضلاب در روز است و مساحت سایت این تصفیه خانه یک هزار و 286 متر مربع می باشد.

وی اعتبار هزینه شده برای اجرای تصفیه خانه ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر را  بالغ بر 17 میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: تعداد 22 واحد صنعتی در حال بهره برداری در این ناحیه صنعتی تحت پوشش این تصفیه خانه هستند.

لازم به ذکر میباشد ، بازدید از چند واحد تولیدی صنعتی رضوانشهر واقع در این ناحیه صنعتی از دیگر برنامه های سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به رضوانشهر بود که همزمان واحد صنعتی گیل دیلم البرز تولیدکننده سبدهای پلاستیکی نیز افتتاح شد.

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share