بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری 4 واحد تولیدی در شهرک صنعتی رودسر

به مناسبت دهه مبارک فجر، با حضور سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، 4 واحد صنعتی در شهرک صنعتی رودسر به بهره برداری رسید.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان  ، با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ، نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار رودسر ، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان  4 واحد صنعتی در شهرک صنعتی رودسر به بهره برداری رسید.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص اهمیت صنایع کوچک بیان داشت : در جامع ما متاسفانه صنایع کوچک شاهراهی پنهان است که با آشکار کردن آن می توانیم دغدغه اشتغال و کار آفرینی را در جامعه بر طرف سازیم . 

وی در ادامه افزود :حمایت از صنایع کوچک می تواند باعث رونق اقتصادی جامعه شده و چرخ اقتصادی مملکت را بیش از پیش به حرکت درآورد .

سید محمود نوابی در خصوص اهمیت سرمایه گذاری بر مبنای شرایط اقلیمی در استانهای کشور  پرداخت و بیان داشت : سهولت در سرمایه گذاری یک شرط است اما نه به شکلی که ، هر کالایی با هر مقیاس تولیدی در هر نقطه ای از استانهای کشور  بدون در نظر گرفتن توجیه اقتصادی تولید شود ، چرا که طرح مسئله مذکور نیازمند فرهنگ سازی و تعامل با تشکل ها ، انجمن ها و همفکری با صاحبنظران برای اجرای صحیح و اصولی آن می باشد .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ضمن تشکر از حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص جذب سرمایه گذاران خارجی گفت : شناسایی و جذب سرمایه گذاران در جهت رونق بخشی به صنعت کشور یک اصل است ، که در این میان نمی بایست از حضور سرمایه گذاران خارجی نیز غافل شد چرا که تعامل با آنان می تواند باعث آشنایی صنعتگران ما با تکنولوژی روز دنیا و معرفی کالاهای داخلی به بازارهای جهانی و در نهایت می توانیم شاهد رشد صنعت کشور باشیم . 

لازم به ذکر میباشد 4 واحد صنعتی سردخانه سبز هوسم ، ایمن گستر توسکا ، میثم و علی عابدینی و برق ولیعصر افتتاح و به بهره برداری رسید 

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share