بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری همزمان از 12 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) ؛ به طور همزمان 12 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری مورد بهره برداری قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛ منصور معظمی در آیینی که به همین مناسبت در شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد، گفت: تمام توان دولت در مسیر ایجاد اشتغال است و بدین منظور به دنبال افزایش سرمایه گذاری و تولید است.

وی افزود: بهبود روابط بین المللی و همچنین تنش زدایی در سطح جهانی از مهم ترین راهکارهای افزایش سرمایه گذاری و جذب منابع سرمایه ای محسوب می شود

معظمی تصریح کرد: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در 52 سال گذشته 250 طرح بزرگ را در کشور سرمایه گذاری کرده است  و از طرح های سرمایه گذاری دارای توجیه اقتصادی با محوریت صادرات  و بازگشت سرمایه حمایت می کند

رییس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خاطرنشان کرد: امروز تمام توان و تلاش دولت ایجاد اشتغال است که از رهگذر سرمایه‌گذاری صورت می‌گیرد.

معظمی همچنین گفت: در بودجه سال 97 تمهیداتی برای سیستم بانکی در نظر گرفته شد تا با افزایش اعتبارات بانک‌ها قدرت مانور آن‌ها نیز بیشتر شود.

لازم به توضیح است که 12 واحد تولیدی یاد شده با اعتباری بالغ بر 381 میلیارد ریال در شهرک های صنعتی شهرکرد، فرخ شهر، سامان، بروجن و سفیددشت استقرار دارند.

نیترات کلسیم، نیترات منیزیم، کود کامل، فرآورده های غذایی،انواع توربین هیدرولیک،انواع سانتریفیوژ، انواع اتوکلاو ، موکت تافتینگ و محصولات متنوع دیگر از جمله تولیدات واحدهای مذکور است که زمینه ی اشتغال 184 نفر را در شهرک های صنعتی یاد شده فراهم کرده است.

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share