بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون رئیس جمهور: حمایت دولت سبب شد تا در 6 ماهه نخست امسال شاهد رشد 6 درصدی بدون نفت در اقتصاد باشیم

معارن رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: انقلاب اسلامی با خود اتکایی و پیگیری مستمر فعالیت ها، روز به روز پیشرفت و رو به جلو حرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی قم؛ محمد باقر نوبخت در آیین بهره برداری از واحد صنعتی آرتان پترو کیهان، در شهرک صنعتی شکوهیه قم، طی سخنانی اظهارداشت: ایرانیان در دوران پس از انقلاب اسلامی در تمامی عرصه هایی که برای پیشرفت و افتخار ملی نیاز بود حاضر شدند و توانستند اقدام های تاثیرگذاری انجام دهند.

وی بیان کرد: از کوچکترین ذرات عالم در بحث انرژی اتمی تا پهنه بی کران فضا مورد توجه دانشمندان ایرانی قرار گرفت و ما توانستیم در این علوم به پیشرفت های چشمگیری دست یابیم.

وی ادامه داد: ملت ایران برای رسیدن به این پیشرفت ها مدیون امام راحل(ره) و انقلاب اسلامی است و با سرعت به حرکت رو به جلوی خود ادامه می دهد.

وی بیان کرد: این پیشرفت ها ادامه خواهد یافت و در آینده شاهد دستاوردهای بزرگی خواهیم بود که به دست ملت ایران رقم می خورد.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه، 12 برنامه در دولت برای اشتغال وجود دارد که اجرای این برنامه‌ها می‌تواند یک میلیون و 33 هزار فرصت شغلی را در سال آینده ایجاد کند گفت: سال گذشته از طریق ستادهای تسهیل بالغ بر 17 هزار و 900 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی در کشور داده شد؛ در کنار آن 42 هزار میلیارد تومان از خزانه بابت اجرای پروژه‌های عمرانی به پیمانکاران پرداخت کردیم.

وی ادامه داد: پرداخت تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان و پرداخت پول به پیمانکاران برای اجرای طرح‌های عمرانی سبب شد که در 6 ماهه نخست امسال شاهد رشد 6 درصدی بدون نفت در اقتصاد باشیم و 795 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد و علاوه بر کسانی که اشتغال پیدا کردند؛ 181 هزار نفر از بیکاران جذب بازار کار شدند؛ این اقدام در سال آینده تکرار خواهد شد.

معاون رئیس جمهور افزود: به دنبال این هستیم که تسهیلات بانکی برای تولیدکنندگان مقرون به صرفه باشند و ارزان‌تر تمام شود بنابراین برای اعطای تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای صنعتی تلاش می‌کنیم.

سید مهدی صادقی، استاندار قم نیز در ادامه این مراسم با اشاره به هماهنگی مدیران در استان قم اظهار کرد: با هماهنگی به وجود آمده بین مدیران در استان شاهد تحولات زیادی در قم بودیم.

وی ادامه داد: در دهه فجر 146 پروژه در حوزه‌های مختلف با سرمایه‌گذاری 492 میلیارد تومان در استان قم بهره‌برداری می‌رسد؛ این کار با پشتیبانی دولت صورت گرفت.

استاندار قم خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال اولویت دولت است و برای تحقق این مسئله تعدادی از پروژه‌های صنعتی در استان قم به بهره‌برداری رسید.

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share