بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نماینده مردم قم: اشتغال موضوع اصلی مطالبات مردم

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از نهادهای نظارتی خواست به مسئولان دستگاه های اجرایی و سرمایه گذاران بخش خصوصی فرصت دهند تا اشتغال بیش از پیش در کشور رونق یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی قم؛ احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی قم بمناسبت دهه مبارک فجر، اشتغال را موضوع اصلی مطالبات مردم دانست و اظهارداشت:  بیشتر مراجعات مردم به ما مسئولان مربوط به بحث اشتغال است و من می گویم که هرکس یک شغل ایجاد کند بزرگترین خدمت را به کشور انجام داده است و من دست او را می بوسم.

وی اضافه کرد: نهادهای نظارتی باید به مسئولان دستگاه های اجرایی و سرمایه گذاران بخش خصوصی فرصت دهند تا اشتغال بیش از پیش در کشور رونق یابد.

وی همچنین با اشاره به موقعیت ممتاز شهرکهای صنعتی برای سرمایه گذاری گفت: شهرک های قم دارای ویژگی های ممتازی از جمله نزدیکی به پایتخت و راه های ارتباطی کشور و دسترسی آسان به راه های کشور هستند.

امیرآبادی ادامه داد: به دنبال رساندن خطوط ریلی سراسری به منطقه ویژه سلفچگان قم و سایر شهرک های صنعتی قم هستیم که این امتیاز خوبی برای حضور سرمایه گذاران است.

استان قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمود آباد، ثامن الائمه(ع) - قنوات - و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.

وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه 12 مشکل اساسی مردم توسط مجلس شورای اسلامی احصاء شده ، اظهار داشت: پس از بررسی های لازم متوجه شدیم که دولت نیز هم نظر مجلس است ، لذا در

وی ادامه داد: افتتاح واحدهای صنعتی از جمله کاتالیست یورو 5 درقم ، می تواند دو مورد از مشکلات را حل می کند،یکی کاهش آلودگی هوا و دیگری اشتغال جوانان که از دغدغه های اصلی همه مسئولان نظام است.

نماینده قم درمجلس شورای اسلامی دربخش دیگری از سخنان خود با تبریک دهه مبارک فجر گفت: دستاوردهای انقلاب نباید در دعواهای سیاسی مغفول بماند ، ما درایام الله دهه فجر باید با نشان دادن توانمندیهای انقلاب اسلامی تبلیغات دشمنان را در زمینه ناکارآمدی نظام خنثی کنیم.

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share