بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان از خانواده شهدا


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به رشادتهای شهید شاهبازی  از خانواده ایشان در دهه مبارک فجر دیدار و دلجویی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان به همراه جمعی از مسوولان استانی با خانواده شهدا دیدار کردند.

"حسینعلی سارانی " اظهار داشت: فرهنگ ایثار و شهادت باید به‌عنوان میراثی گران‌سنگ در ذهن ملت ایران باقی‌ مانده و از آفت تحریف مصون بماند.

وی خاطر نشان کرد: رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری انجام شود.

رییس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان یادآور شد: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود. در همین راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

سارانی یاد آور شد:گرچه با وجود گذشت چند سال از پایان جنگ، این حرکت کند بوده است، اما نشر ارزش‌های معنوی و اخلاقی با شمیم عطر خون شهیدان تأثیر بسزایی در اخلاق جوانان دارد و امید و انگیزه برای مبارزه با استکبار جهانی و همچنین ترویج فرهنگ عاشورایی را به‌دنبال دارد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان یاد آور شد: هرگونه ورود به عرصه دفاع مقدس به معنای ورود به عالم قدسیانی است که جز با طهارت نمی‌توان در محضر آنان وارد شد چرا که آنان شاهدند و ما مشهود و بازماندگان شهدا نیز دینی بزرگ بر گردن ما دارند و رسیدگی، خدمت‌رسانی، دلجویی و سپاسگزاری از آن‌ها وظیفه‌ای همگانی است.

 

   1396/11/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share