بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اشتغال زایی برای 1400 نفر در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال در نواحی صنعتی خراسان شمالی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شد، برای هزار و 400 نفر در نواحی صنعتی خراسان شمالی اشتغال زایی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت اظهار کرد: هدف گذاری سال جاری اشتغال زایی برای حدود هزار و 560 نفر بوده است که تا کنون درصد عمده ای از سهم ذکر شده محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری 19 پروژه با مبلغ 5.6 میلیارد تومان در دست اجراست، ادامه داد: مناقصه 13 پروژه به مبلغ 5.8 میلیارد تومان نیز در دست اقدام است که عمده مناقصات مربوط به زیرساخت های آب، برق و گاز است.

وی خاطرنشان کرد: امسال 11 میلیارد و 650 میلیون تومان اعتبارات استانی در سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالی مصوب شد که تا کنون بالغ بر هفت میلیارد تومان تخصیص یافته است.

وحدت یادآور شد: این اعتبار نسبت به سال های گذشته رشد سه برابری را نشان می دهد که عمده اعتبار مصوب مربوط به منطقه ویژه اقتصادی بوده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی به انعقاد 435 قرارداد در حوزه صنایع کوچک در این استان اشاره کرد و افزود: امسال 230 واحد با سرمایه گذاری 232 میلیارد تومان و اشتغال زایی برای سه هزار و 854 نفر به بهره برداری رسیده است.

 

 

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share