بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید استانداربوشهر بر هدایت طرح های صنعتی به شهرک های صنعتی استان

استاندار بوشهر گفت: فرمانداران تلاش کنند طرح های  سرمایه گذاری صنعتی  به شهرک های صنعتی استان  هدایت شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی  عبدالکریم گراوند در آیین افتتاح  بزرگترین طرح گلخانه ای گوجه فرنگی  و دستکش های صنعتی در بخش بردخون شهرستان دیر اظهار داشت: با توجه به فراهم بودن زیرساخت ها و وجود حداقل تشریفات در شرکت شهرک های صنعتی بوشهر لازم است مسئولین اقتصادی استان برای هدایت طرح های سرمایه گذاری به سوی شهرک ها و نواحی صنعتی استان تلاش کنند.

وی گفت: با هدف توسعه مناطق کمتر برخوردار از اجرای طرح های تولیدی و اشتغال زایی در شهرک های صنعتی استقبال می کنیم و در مراحل مختلف ساخت و ساز و بهره برداری در کنار تولید کنندگان هستیم.

عبدالکریم گراوند افزود: با توجه به فاصله نزدیک بندر دیر به کشورهای حوزه خلیج فارس سرمایه گذاران باید از این فرصت برای صادرات محصولات با کیفیت به این کشورها بهره لازم را ببرند.

وی اضافه کرد: همچنین مسئولان برای روان سازی امر صادرات محصولات بویژه محصولات کشاورزی با کیفیت نیز باید تلاش کنند.

وی با اشاره به کارخانه رب گوجه فرنگی بردخون گفت: این کارخانه روزانه 600 تن گوجه فرنگی با قیمت هر کیلوگرم پنج هزار ریال از کشاورزان خرید می کند و  زمینه اشتغال 80 نفر در سه شیفت فراهم شده است.

طرح تمام اتوماتیک و هوشمند گلخانه ای گوجه فرنگی 'بال کبوتر' در بردخون دیر با 13میلیارد ریال اعتبار احداث شده است و با افتتاح این طرح زمینه اشتغال13 نفر فراهم می شود.

شهرستان دیر یکی ازقطب های تولید گوجه فرنگی خارج از فصل دراستان بوشهر به شمار می رود که سالانه بیش از 238هزار تن محصول دراین شهرستان تولید می شود

 

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share