بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام از شهرک صنعتی ایوان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از شهرک صنعتی ایوان همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی گفت: در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و بسته حمایتی دولت دوازدهم در حوزه صنعت و تولید، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام، مدیرکل دفتر هماهنگی و امور اقتصادی استانداری، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت، فرماندار ایوان و  با حضور در واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک از نزدیک با خط تولید و مسائل و مشکلات آنها آشنا شدند.

وی ادامه داد: بازدید و بررسی مسائل، مشکلات و تنگناهای موجود در بخش تولید و خدمات شهرکهای صنعتی با حضور مسئولان ارشد استان از مهمترین اولویت های شرکت شهرکهای صنعتی در سال جاری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام ضمن بازدید از روند پیشرفت احداث پروژه فولاد زاگس ایوان، خط تولید کارخانه آرد سهندیس و کارخانه فولاد نورد ایوان از مسوولان مربوطه خواست با حمایت از سرمایه گذاری و صنعت موجبات رونق اقتصادی و رفع معضل بیکاری جوانان را فراهم آورند.

 

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share