بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تأمین مالی واحدهای تولیدی مستقر در نواحی صنعتی روستائی ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام از تأمین مالی واحدهای تولیدی مستقر در نواحی صنعتی روستائی برای رونق کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی ایلام،  مرتضی دارابی اظهار داشت: این اقدام  با عنایت به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه بین پست‌بانک‌ایران، سازمان صنایع کوچک و شرکت تجارت الکترونیک نگین‌توسن صورت می گیرد.

وی افزود: بر این اساس نشستی  در راستای اجرای برنامه های تفاهم‌نامه همکاری  بین پست‌بانک‌ایران وسازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با حضور مدیرعامل پست بانک استان و معاونین دو ارگان تشکیل شد.

دارایی افزود: این تفاهم نامه درراستای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار درمناطق روستائی و با هدف بهره‌گیری از رویکرد تأمین مالی زنجیره تأمین در بستر سامانه کشوری کسب و کار امضاء شد.

وی تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های پست‌بانک ایران برای اشتغال‌زائی و رونق تولید در کشور بیان داشت: بایستی کمک‌های هدفمندی به چرخه تولید شود تا بتوانیم هزینه‌های زنجیره تولید را کاهش داده و محصولات باکیفیتی را ارائه کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام تشکیل کارگروه تخصصی، جمع آوری دقیق اطلاعات نواحی صنعتی روستائی، مذاکره با سازمان های متبوع دو ارگان در خصوص شیوه نامه اجرایی و ... از مهمترین مفاد این جلسه عنوان کرد.

 

 

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share