بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح پروژه خط انتقال برق دو مداره ناحیه صنعتی شباب با حضور استاندار ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از افتتاح پروژه خط انتقال برق دو مداره از پست 20/63 سرابله به ناحیه صنعتی شباب و با حضور استاندار ایلام همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در آیین افتتاح این پروژه گفت: پروژه خط انتقال برق دو مداره  ناحیه صنعتی شباب با طول بیش از دوازده کیلومتر و اعتبار 12 میلیارد ریال برای احداث خط دو مداره فشار متوسط ناحیه صنعتی شباب می باشد.

دارایی افزود: با اجرای این پروژه میزان 12 مگاوات برق را به ظرفیت موجود ناحیه صنعتی شباب اضافه می شود.

وی اظهار کرد: عزم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور برای احیا و فعال سازی صنایع خرد، کوچک و متوسط بسیار جدی است و در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان زیرساختها، بستر و آمادگی لازم برای حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی را دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام بیان داشت: اقتصاد مقاومتی باید در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیز نمود پیدا کند و ما همه مکلفیم در جهت خدمت رسانی به صنعتگران و تولید کنندگان هر چه در توان داریم در طبق اخلاص قرار دهیم.

معاون عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان چرداول، امام جمعه چرداول، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و مدیران شهرستان چرداول در این افتتاح استاندار ایلام را همراهی کردند.

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share