بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری تور صنعتی و بازدید بانوان از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری تور صنعتی و بازدید بانوان مشاور دستگاههای اجرایی استان از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: این تور صنعتی به مناسب ایام شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و با هدف فرهنگسازی مصرف کالای ایرانی و آشنایی بانوان با تولیدات بومی استان و به منظور تبادل تجربیات و آشنایی با بهره وری واحدهای صنعتی موفق برگزار شد.

 وی گفت: در این تور صنعتی که با حضور مدیر کل  امور بانوان استانداری برگزار شد جمعی از مشاوران بانوان دستگاههای اجرایی استان نیز حضور داشتند.

 رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان با اشاره به ضرورت ایجاد ارتباط مستمر و پایدار بین صنعت و بانوان تصریح کرد: برگزاری این تورهای صنعتی موجب افزایش سطح آگاهی بانوان و آشنایی آنان با مشاغل مختلف و فرآیند تولید یک کالا خواهد شد.

رازانی بیان کرد: در پی این تور صنعتی بانوان از چهار واحد تولیدی شیرینی پانیذ ماداکتو تولید کننده کیک و شیرینی، دانا کاسیان تولید کننده فرآورده های گیاهان دارویی، رضایت خاطر دوخت سفیدکوه تولید کننده البسه یکبار مصرف بیمارستانی و سنگ پارسیان تولید کننده سنگهای تزئینی بازدید نمودند.

 وی گفت: آشنایی با مواد اولیه، خط تولید، فرآیندهای ترکیب مواد، بسته‌بندی و انبار از جمله مراحلی بود که بانوان از نزدیک با آن آشنا شدند. وی گفت: آشنایی با مواد اولیه، خط تولید، فرآیندهای ترکیب مواد، بسته‌بندی و انبار از جمله مراحلی بود که بانوان از نزدیک با آن آشنا شدند.

رازانی ضمن تاکید بر اینکه فرهنگ سازی کار و تولید بایستی از بانوان و دانش آموزان شروع شود افزود: با برگزاری اینگونه تورهای صنعتی، بانوان و دانش آموزان نه تنها با فضای محیط کسب و کار آشنایی پیدا می کنند بلکه در آینده در انتخاب شغل آنان موثر خواهد بود.

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share