بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
3 واحد تولیدی و صنعتی با حضور استاندار آذربایجان غربی در شهرکهای صنعتی ارومیه به بهره برداری رسید

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از افتتاح 3 طرح صنعتی و تولیدی همزمان با دهه مبارکه فجرو با حضور استاندار آذربایجان‌غربی در شهرکهای صنعتی شماره 2 و3  ارومیه خبر  داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی، احسان جوی با بیان اینکه شرکت آب گوهر آفرینش نخستین واحد تولیدی در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه بود که توسط استاندار محترم آذربایجان غربی افتتاح شد، اظهار داشت: این واحد صنعتی با هدف تولید محصولات و قطعات پلاستیکی با ظرفیت بیش از ۲۸۰ تن آغاز به‌کار کرده و سرمایه مورد نیاز برای افتتاح این واحد تولیدی ۱۱ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به اینکه این واحد صنعتی در نظر دارد لوله و اتصالات پلاستیکی مورد نیاز آبیاری تحت فشار استان را تامین کند، افزود: با افتتاح این واحد صنعتی زمینه اشتغال برای حداقل 10 نفر فراهم شده است.

جوی با بیان اینکه واحد تولیدی خمیر آوران تُرک ارومیه با سرمایه گذاری خارجی دومین واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه بوده است، تصریح کرد: واحد تولید صنایع غذایی تُن‌تی واحد تولیدی با سرمایه ۲۰ میلیارد ریالی و با ظرفیتی سالانه تولید ۵۰۰ تنی اجرا شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی در ادامه گفت: در حال حاضر ۲۵ نفر در این واحد مشغول بکار می باشند و با سرمایه گذاری بیشتر در این واحد میزان اشتغالزایی را به حداقل 90 نفر رساند.

جوی به افتتاح واحد تولیدی رونان اشترودل آذربایجان در شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه نیز اشاره کرد و اظهار داشت: این واحد تولیدی با هدف تولید انواع غذاهای آماده و نیمه آماده کنسروی با اعتباری بالغ بر۱۰ میلیارد ریال موجب اشتغال ۱۵ نفر را فراهم نموده است و قابلیت تولید سالانه ۳۴۰ تن را دارد.

وی با بیان اینکه واحد تولیدی رونان اترودل آذربایجان توسط جوانی کارآفرین ایجاد و به بهره برداری رسیده است، اظهار داشت: این واحد تولیدی در آینده توان صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه از قبیل عراق را نیز دارد.

گفتنی است در ادامه نیز با حضور استاندار آذربایجان غربی به همراه سایر مسئولین استانی از  شرکت آترا ارتوپد  تولید کننده تجهیزات پزشکی و آذر آلتای آذربایجان تولید کننده پکیج شوفاژ دیواری بازدید بعمل آمد.

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share