بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فرمانده پلیس آگاهی استان چهارمحال و بختیاری: امنیتِ سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی از مؤلفه های مهم در تقویتِ امنیتِ اجتماعی است

فرمانده پلیس آگاهی استان چهارمحال و بختیاری در نشستی صمیمانه با مدیران واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شهرکرد گفت: یکی از دغدغه های اصلی پلیس در جامعه ، امنیت سرمایه گذاران است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛ محمدرضا محمدی مقدم افزود: اداره ی سرقت پلیس در استان  طی مصوبه ای موظف شد که عملیات گشت زنی را هر شب به طور منظم در شهرک صنعتی شهرکرد انجام دهد و این از افتخارات پلیس است که برای تأمین امنیت سرمایه گذار از هیچ تلاشی فروگذار نباشد.
محمدی مقدم ادامه داد: شهرک های صنعتی در استان ؛ مراکز هدفمند تولید و بالطبع سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال هستند و بنابراین پلیس با همدلی تمام در راستای فعالیتِ بدونِ دغدغه ی سرمایه گذاران در این مراکز مصمم است.
وی همچنین با قدردانی از مجموعه ی مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان،  اظهار داشت: در سنوات اخیر به واسطه ی رویکرد مثبت شرکت شهرکهای صنعتی، تعامل نزدیکی  فیمابین پلیس آگاهی استان و این شرکت  برقرار است که همین روند زمینه سازِ اقدامات اساسی برای افزایش ضریب امنیت سرمایه گذاری در شهرک صنعتی شهرکرد به عنوان پایلوت شد.
محمدی مقدم تأکید کرد: با توجه به اینکه تأمین و تثبیت امنیتِ سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی از مؤلفه های مهم در تقویتِ امنیتِ اجتماعی است ؛ بنابراین انتظار می رود متولیانِ واحدهای تولیدی نیز با خرد جمعی خویش پلیس را در این مسیر یاری رسانند.
در ابتدای این نشست؛ مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری نیز با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح وضعیت صنعت در استان پرداخت و گفت : در مقطع حاضر ؛ فعالانِ بخش ِ صنعت رزمندگانِ خط مقدم برای توسعه ی اقتصادی هستند.
علیرضا شفیع زاده افزود :  امنیت و نظام ترافیکی موضوعات مهمی هستند که شرکت شهرکهای صنعتی استان برای نهادینه کردن آنها در شهرک ها و نواحی صنعتی چهارمحال و بختیاری مصمم است.
شفیع زاده تأکید کرد: در حال حاضر شهرک صنعتی شهرکرد به عنوان پایلوت برای ترافیک و امنیت در نظر گرفته شده است و به تدریج  برای سایر شهرک های صنعتی در استان نیز پیاده خواهد شد

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share