بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برداشت میوه برجام در شهرک های صنعتی قم

 امروز در شهرک صنعتی محمودآباد قم واحد تولیدی به بهره برداری رسید که پیش از این بدلیل تحریم های ظالمانه غرب بر ضد ایران امکان ورود قطعات و مواد اولیه آن وجود نداشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در حاشیه افتتاح شرکت مبدل خودروی پاک در شهرک صنعتی محمودآباد با حضور معاون امورصنایع وزیرصنعت، معدن و تجارت و استاندار قم، با اعلام این خبر اظهارداشت: با افتتاح این واحد صنعتی کشور سالانه از خروج حداقل 4 میلیون یورو ارز به خارج جلوگیری و در این بخش صرفه جویی مناسبی عاید اقتصاد ملی خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیش از این بدلیل تحریم های ناجوانمردانه غرب بر ضد کشورمان دستگاه های مورد نیاز و مواد اولیه این محصول راهی برای ورود به چرخه اقتصاد کشور نداشت، افزود: خوشبختانه بعد از برجام با ایجاد فضای مناسب و در کمترین زمان ممکن شاهد بهره برداری خط تولید کاتالیست یورو 4 تا 7 برای خودروهای ساخت داخل هستیم.

طیبی نژاد با اشاره به اینکه این واحد تولیدی تنها واحد تولید کننده این قطعات در خاورمیانه و از معدود تولید کنندگان این محصول در جهان است، بیان داشت: دانش و توان ساخت این محصول تنها در اختیار برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی است و خوشبختانه کشور ما نیز توانست به تولید این قطعات مورد نیاز صنعت خودرو دست پیدا کند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم ایجاد اشتغال مناسب را یکی دیگر از ویژگی های این واحد صنعتی ارزیابی و تصریح کرد: در این واحد صنعتی بالغ بر 265 میلیارد ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است که به صورت مستقیم برای 27 نفر اشتغال پایدار ایجاد می کند.

طیبی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود ببه ویژگی های شهرک های صنعتی استان قم اشاره و خاطرنشان ساخت: با توجه به مزیت ها و پتانسیل های ممتاز شهرک های صنعتی قم شاهد حضور واحدهای تولیدی به نام کشور، قطعه سازی و بخصوص قطعه سازی خودرو در این شهرک صنعتی هستیم.

گفتنی است همزمان با افتتاح این واحد صنعتی واحد تولیدی شیمی اکسیر بوستان تولید کننده سولفات پتاسیم نیز با حضور مسوولان استانی و کشوری در این شهرک صنعتی به بهره برداری رسید.

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share