بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حضور واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی منطقه آزاد اروند در نمایشگاه صنایع قطر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از حضور واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی آبادان و خرمشهر ( منطقه آزاد اروند ) در نمایشگاه صنایع قطر 2018 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان" نمایشگاه های صنعتی را فرصتی مناسب برای توسعه بازارهای تقاضا، مشارکت و همرسانی فناوری، ارائه آخرین دستاوردها و محصولات تولیدی صنایع برشمرد و بیان کرد: قطر، هرساله با برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع؛ زمینه را در راستای تشریح و نمایش ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری در منطقه و توسعه اقتصادی و صنعتی واحدهای صنعتی فعال فراهم می کند.

محمدیان یادآور شد: و نمایشگاه صنایع قطر 2018 از هفدهم لغایت 20 بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی این کشور دائر است و واحدهای صنعتی فعال در زمینه نساجی و صنایع غذایی مستقر در شهرک‌های صنعتی آبادان و خرمشهر در این نمایشگاه حضور دارند.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در حاشیه این نمایشگاه ،نشست های B2B برگزار و چندین تفاهم نامه همکاری منعقد شد، نشست صنعتگران و مدیران صنعتی استان با سفیر ایران در قطر نیز از دیگر رویدادهای این نمایشگاه است.  

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share