بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح 2 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه

در سفر یک‌ روزه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهوری به شهرستان ورامین، دو واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی سالاریه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، سیدابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهوری در سفر یک روزه به شهرستان ورامین همزمان با ایام‌الله مبارک فجر ،با حضور در شهرک صنعتی سالاریه، یک واحد تولیدی غذای فوری و یک واحد تولید گونی پلاستیکی را افتتاح کرد.

وی در ابتدای ورود، به شهرک صنعتی به شرکت صنعتی گونی پلاستیکی رفت و بعد از افتتاح این شرکت تولیدی از قسمت‌های مختلف این واحد صنعتی بازدید و راهکارهای لازم را برای توسعه این واحد صنعتی ارائه کرد.

شرکت سهند بافت آراز تولید کننده کیسه های پروپیلن با سرمایه گذاری5 میلیارد و 900 میلیون تومان، در زمینی به مساحت 9000 متر مربع و زیر بنای 4000 متر مربع و اشتغال مستقیم 55 نفر به‌طور مستقیم و برای 150 نفر غیرمستقیم اشتغال‌زایی ایجاد کرده است.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهوری در ادامه حضور در شهرک صنعتی سالاریه، واحد مواد غذایی غذای فوری پرشین وارنا را که با اعتبار 120 هزار میلیون ریال احداث‌شده بود، به بهره‌برداری رساند.

این واحد مواد تولیدی سالانه دو هزار تن مواد محصول تولید می‌کند و محصولات تولیدی این شرکت تولید همبرگر، فرآورده ماهی و مرغ و سایر مواد غذایی است.

  شرکت پرشین غذای وارنا تولیدکننده فرآورده های گوشتی با اعتباری بیش از 4 میلیاردو 400 میلیون تومان در  زمینی با مساحت 3300 متر مربع و زیربنای 2300 متر مربع با اشتغال مستقیم 20 نفرمستقیم و برای 150 نفر غیرمستقیم اشتغال‌زایی دارد.

در افتتاح این پروژه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهوری، معاون عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان ، مدیر شهرک صنعتی سالاریه و سایر رؤسای ادارات شهرستان ورامین حضور داشتند.

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share