بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حرکت در مسیر تولید و اشتغال تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی است

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم با حضور در منزل شهید غلامرضا همراهی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره و آرمانهای شهدا بر ضرورت حرکت در مسیر تولید و اشتغال بعنوان تداوم آرمانهای انقلاب اسلامی، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهر کهای صنعتی استان قم؛ مهندس امیر طیبی نژاد و جمعی از مدیران این شرکت با حضور در منزل شهید غلامرضا همراهی با گرامیداشت چهلمین سال جشن انقلاب طی سخنانی اظهار داشت: امروز بیش از هرزمان دیگری نیازمند روحیه ایثار و فداکاری در سطوح مختلف جامعه هستیم.

وی مبارزان با طاغوت و شهدا را الگویی مناسب برای جوانان برشمرد و گفت: جوانان ایران در مبارزات خود با حکومت ستمشاهی و طاغوت و در امتداد آن دوران 8 سال دفاع مقدس در جبهه جنگ مبارزه می کردند و امروز نیز  با شناخت صحیح میدان مبارزه در سنگرهای مختلف به امر رهبر و مقتدای خود مبارزه می کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، مدیریت جهادی را یکی از دستاوردهای روحیه رزمندگان ارزیابی کرد وآن را راه گشای مشکلات دانست و افزود: هر کجا جوانان و فعالان صنعت توانسته اند موفقیتی کسب کنند بواسطه وجود مدیریت جهادی بوده و ما بدنبال احیاء این روحیه در شرکت شهرک های صنعتی قم هستیم.

طیبی نژاد تلاش برای حفظ و توسعه استقلال کشور و قطع وابستگی به تولیدات خارجی را همان راه و هدف شهدا دانست و گفت: امروز شاهدیم واحدهای تولیدی با نگیزه ای مقدس و با همان روحیه خاص رزمندگی و بسیجی در سنگر صنعت و تولید برای استقلال تولیدی کشور مبارزه می کنند.زیرا اگر بدنبال سود مالی بودند می توانستند راه های راحت تری را انتخاب کنند.

گفتنی است در این بازدید با اهداء لوحی از خانواده شهید غلامرضا همراهی، از شهدای قیام 19 دی قم به پاس یک عمر مقاومت و صبرو بردباری تجلیل بعمل آمد.

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share