بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
پیشرفت حدود 90درصدی آواربرداری سطح معابر شهرک صنعتی سرپل ذهاب
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از پیشرفت حدود 90درصدی آواربرداری ناشی از زلزله درسطح معابر شهرک صنعتی سرپلذهاب خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه, فتحعلی محمدزاده افزود: از 56 واحد دارای ابنیه اعم از واحد غیرفعال و راکد که در اثر زلزله صدمه دیده و ابنیه آنها دچار خسارت شده، حدود 80% آوار برداری آنها به اتمام رسیده و آواربرداری و نخالهای ناشی از زلزله در سطح معابر شهرک صنعتی به میزان 90% اتمام رسیده است.
محمدزاده در مورد وضعیت ساماندهی صنوف تولیدی تاکید کرد: در جلسه مشترکی که با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کرمانشاه برگزار شد برای صنوف تولیدی که 100% در اثر حادثه زلزله تخریب شده اند مصوب شد از محل اعتبارات تسهیلات سرمایه در گردش 300 میلیون ریال پرداخت شود.
وی ادامه داد: به واحدهایی که در اثر زلزله صدمه دیده اند بر اساس میزان خسارت وارده یا میزان سرمایه گذاری انجام شده یا وضعیت اشتغال و فعال بودن یا غیر فعال بودن در قبل از حادثه زلزله و واحدهایی که بعد از زلزله با تلاش مجدداً به چرخه تولید برگشته و فعالیت می کنند حداقل 80 میلیون ریال و حداکثر 100 میلیون ریال بعنوان کمک بلاعوض پرداخت شود .
معاون فنی سازمان با اشاره به اینکه در مرحله اول برای 13 واحد صنعتی کمک بلاعوض پرداخت شده است تصریح کرد: مابقی واحدها هم با اولویت واحدهایی که آوار برداری آنها به اتمام رسیده و آماده بازسازی و راه اندازی ماشین آلات برای تولید هستند پرداخت می شود.
وی اضافه کرد: واحدهایی که درصد تخریب آنها بالا بوده است به موازات آوار برداری و بازسازی واحد خود در فضای آماده شده نسبت به انجام فعالیت های تولیدی - خدماتی متفرقه بر اساس نیاز منطقه از قبیل ساخت کانکس،درب و پنجره،تیرچه و قالی شویی اقدام نموده اند.
 
[2:17:06 

 

   1396/11/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share