بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خبر داد: 300 میلیون دلار صادرات واحدهای صنعتی کوچک

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با بیان اینکه 42 میلیون دلار صادرات توسط واحدهای صنعتی کوچک صادر شده، گفت: در مجموع واحدهای صادراتی بالغ بر 300 میلیون دلار صادرات داشته اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم" در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر، گفت: با توجه به اینکه واحدهای صنعتی کوچک ساختار شکننده ای برای فروش محصولات دارند ولی با حمایت های صورت گرفته و با کمک شرکت های مدیریت صادرات، بالغ بر 300 میلیون دلار صادرات تا پایان دی ماه در این واحدها انجام شده است.

وی افزود: سرمایه گذاری خارجی در استان خراسان رضوی از مجموع 104 مورد سرمایه گذاری طرح خارجی که حدود 430میلیون دلار سرمایه گذاری شده و اشتغال چهار هزار و 700 نفر را فراهم کرده، 40 درصد به لحاظ تعداد، 30 درصد از لحاظ سرمایه گذاری و 27 درصد اشتغال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مستقر شده است.  

مهدی زاده مقدم ادامه داد: 88 درصد واحدهای صنعتی بهره برداری رسیده در استان خراسان رضوی صنایع کوچک هستند و بیش از 95 درصد صنایع استان را بخش خصوصی شکل داده که این کم نظیر بوده و هم اکنون 44 درصد صنایع، 40 درصد اشتغال و 26 درصد سرمایه گذاری استان در شهرک‌هاو نواحی صنعتی است و بهترین موقعیت برای سرمایه گذاران بوده تا واحدهای صنعتی خود را در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستقر و از مزایای استقرار برخوردار شوند.

وی با اشاره به اهمیت مسیر توسعه اقتصادی واحدهای صنعتی کوچک، تأکید کرد: همواره در کنار صنعتگران هستیم تا اگر واحد صنعتی بخصوص واحدهای خردوکوچک به مسئله ای برخورد کنند سریعاً رفع و بدون کوچکترین دغدغه ای بکار خود ادامه و در مسیر رشد و توسعه پر شتاب تر حرکت کنند.  

مهدی زاده مقدم بیان داشت: در دولت تدبیر و امید روند ایجاد و تکمیل زیرساخت های عمرانی مطلوب بوده و با حمایت های مقامات عالی استان و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران انجام امور مختلف در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با جدیت پیگیری و انجام می شود تا صاحبان صنایع بدون کوچکترین دغدغه برنامه های فعالیت اقتصادی خود را انجام بدهند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ارائه خدمات مشاوره ای مختلف به واحدهای صنعتی مانند خدمات نرم افزاری از طریق آموزش در جهت کمک به توسعه بازار داخلی و خارجی توسط کنسرسیوم های فروش و شرکت های مدیریت صادرات و همچنین کلینک صنعت و توسعه نظام پیمانکاریSPX  و همچنین توسعه خوشه های صنعتی با جدیت پیگیری و انجام می شود تا توسعه و فضای کسب و کار مطلوب تر و رشدی پایدار داشته باشد.

 

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share