بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از توسعه صنعتی اصفهان به سمت صنایع پاک، دانش بنیان، صادرات گرا و رقابت پذیر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان با اشاره به وجود بیش از 70 شهرک و ناحیه صنعتی با اشتغالزایی بیش از 120 هزار نفر در سطح استان و پیش بینی اشتغال 200 هزار نفری در این شهرکها و نواحی صنعتی تا سال  1404 گفت: رویکرد این شرکت حمایت از توسعه صنعتی استان به سمت صنایع پاک، غیر آلاینده، دانش بنیان و صادرات گرا و رقابت پذیر تعریف شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای استان اصفهان، محمدجواد بگی با اشاره به چالش های بزرگ استان و کشور تصریح کرد: بحران آب، آلودگی هوای کلانشهرها و نیاز به حفظ محیط زیست به همراه نرخ بالای بیکاری از چالش های اصلی کشور است که رفع آنها باید در اولویت قرار گیرد. 

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان حجم انبوه جوانان تحصیلکرده جویای کار را از مزیت های اصلی کشور دانست و افزود:  توسعه شرکت های دانش بنیان می تواند علاوه بر ارائه محصولات و خدمات با کیفیت مناسب، اشتغال مناسبی هم برای این فارغ التحصیلان دانشگاهی ایجاد نماید.

 وی بیان داشت: رویکرد توسعه صنعتی استان به سمت صنایع پاک، غیر آلاینده، دانش بنیان و صادرات گراست تا زمینه برای رقابت پذیری و اشتغال پایدار در استان فراهم شود.

بگی  با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۷۰ شهرک صنعتی در استان اصفهان زمینه اشتغالی بالغ بر ۱۲۰ هزار نفر را فراهم کرده است، گفت: پیش بینی شده در سال ۱۴۰۰ تعداد اشتغال استان به ۲۰۰ هزار نفر برسد.

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share