بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح مرکز پژوهش های علمی و صنعتی نویان در شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز

همزمان با دهه مبارک فجرفعالیت  مرکز پژوهش های علمی و صنعتی نویان در شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ،در این مراسم که با حضور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس برگزارشد فعالیت این مرکزعلمی و پژوهشی  با استقرار در مرکز خدمات فناوری شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیرازآغاز شد.

مرکز پژوهش های علمی و صنعتی نویان با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده و اعضای هیئت علمی دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ، صنعتگران زبده و محققین و مخترعین علمی و صنعتی ، با شناسایی  مشکلات و نقاط ضعف اصلی  جامعه علمی و صنعتی کشور و تحقیق و پژوهش  در راستای بهبود عملکرد و پیدا کردن حلقه ی گمشده ی دانش و صنعت  ،   پا به میدان علمی و صنعتی کشور نهاده و در زمینه انتقال فناوری های نوین به واحد های صنعتی خدمات مشاوره ارائه می دهد.

اختراع برخی فرمولاسیون های صنایع شیمیایی در حوزه های استحکام بخشی مصالح ساختملنی ،سیمان و استحکام صنایع پلیمری از مهمترین فعالیت هایی است که در این شرکت دانش بنیان انجام و به واحد های تولیدی و صنعتی ارائه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این مراسم  با اشاره به لزوم حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، گفت: مشوق‌هایی برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی استان فارس پیش‌بینی شده است.

 احد فتوحی، گفت: شرکت‌های دانش بنیان در صورت تمایل برای استقرار در شهرک‌های صنعتی استان فارس، امکان بهره‌مندی از تخفیف 10درصدی در قیمت زمین یا درصد پرداخت مبلغ نقدی و کاهش آن و تسهیلاتی در اقساط را خواهند داشت.

وی همچنین به حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی از واحدهای دانش بنیان مستقر در شهرک‌های صنعتی اشاره و اضافه کرد: تسهیلات مناسبی با نرخ سود پایین توسط این صندوق برای واحدهای دانش‌بنیان پیش‌بینی شده است.

فتوحی گفت: واحدهای صنعتی که محصولات دانش بنیان تولید می‌کنند امکان بهره‌مندی از این تسهیلات برای گسترش فعالیت‌ها و افزایش تولیدات را خواهند داشت.

وی افزود: با هدف تسهیل دریافت این نوع تسهیلات برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان، فن بازار منطقه‌ای فارس مستقر در مرکز خدمات کسب و کار و شهرک فناوری صنایع شیمیایی شهرک صنعتی شیراز به واحدهای صنعتی مشاوره رایگان می‌دهد و واحدهای متقاضی می‌توانند به این مرکز مراجعه کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه مجموعه‌های دانش بنیان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی برعهده دارند و از این جهت حمایت از آنها ضروری است.

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share