بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استقرار دانش بنیان ها در ملارد

همزمان با پنجمین روز از ایام دهه فجر 3 واحد تولیدی در شهرک صنعتی غیر دولتی صفادشت ملارد افتتاح شد. این واحدها با ایجاد اشتغال ۲۲۰نفری و سرمایه گذاری بیش از ۷۵۰میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی راه اندازی شده است و تولیدات آن شامل آرد، پارچه‌های گردبافی و رنگرزی و ساخت توربین است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، آیین با حضور صادق نجفی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور، محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی استاندار تهران، شاهپور قنبری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران، یداله صادقی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، بهمن خطیبی فرماندار ملارد و جمعی از مسئولان شهرستان  در شهرک صنعتی صفادشت برگزار شد.

بهمن خطیبی، فرماندار ملارد در این آیین با تاکید بر ظرفیت ها و زمینه های گسترده تولید و اشتغال در سطح شهرستان ملارد اظهار کرد: این شهرستان برای توسعه صنعت و مخصوصا صنایع دانش بنیان آمادگی لازم را دارد.

خطیبی با بیان اینکه در شهرستان ملارد 2 شهرک صنعتی مصوب داریم که قرار بود به زودی کلنگ زنی شود گفت: امیدواریم موضوع احداث شهرک صنعتی شهرستان ملارد در زمین 800 هکتاری که از نظر مقدمات آماده است پیگیری مسئولان قرار گیرد.

فرماندار ملارد با بیان اینکه شهرستان ملارد می تواند یکی از کانون های اشتغال و توسعه در برنامه های ششم باشد ابراز امیدواری کرد که شرکت حریر الوان به چشم انداز اشتغالزایی 500 نفری برسد.

تقدیر از تولیدکنندگان

در ادامه نیز محمد امامی امین، معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران، اظهار کرد: با وجود واحدهای تولیدی فعال در کشور اینکه شاهد قاچاق میلیاردی پوشاک در سال هستیم زیبنده کشور نیست.

امامی امین با تقدیر از صنعتگران حاضر در این واحد تولیدی  اظهار کرد: اینکه عده ای با وجود سود بانکی بالا حاضرند در حوزه اشتغال و توسعه کشور گام بردارند شایسته قدردانی است.

وی افزود: امیدوارم شاهد افتتاح فاز دوم توسعه این واحد صنعتی و صادرات محصولات آن باشیم.

به گزارش گسترش صنعت، واحد صنعتی «حریر الوان» در دو واحد بافت و رنگ با ظرفیت تولید سالیانه 8 هزار تن رنگرزی، تکمیل پارچه و 450 تن پارچه گردباف و اشتغالزایی 225 نفری فعالیت خود را آغاز کرد.

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share